TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Közép
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
HÉP-KRC Röpke 12 11 1 5 4 2 0 0 1 31 33 11 3,000 1030 834 1,235
2.
Károli Gáspár Református Egyetem Sport Club 12 10 2 6 2 2 0 1 1 28 31 12 2,583 975 835 1,168
3.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 12 9 3 9 0 0 0 2 1 27 29 9 3,222 900 668 1,347
4.
PTE-PEAC - A 12 5 7 3 2 0 3 1 3 18 22 23 0,957 947 965 0,981
5.
Palota Röplabda Sport Club 12 5 7 1 3 1 2 2 3 16 21 26 0,808 1003 1023 0,980
6.
Kistext 12 1 11 1 0 0 1 2 8 4 7 33 0,212 653 960 0,680
7.
EMERICUS - BDSE 12 1 11 0 0 1 0 3 8 2 6 35 0,171 766 989 0,775
MŰSOR, EREDMÉNY
2023. október 7. szombat
17:00
HÉP-KRC Röpke
3 - 2
PTE-PEAC - A
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
17:00
Közgáz SC
3 - 0
Palota RSC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2023. október 8. vasárnap
10:00
Kistext
0 - 3
KRE SC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2023. október 14. szombat
15:00
PTE-PEAC - A
0 - 3
Közgáz SC
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
2023. október 15. vasárnap
18:00
EMERICUS - BDSE
0 - 3
KRE SC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
2023. október 21. szombat
13:00
Közgáz SC
3 - 0
Kistext
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
17:00
HÉP-KRC Röpke
3 - 0
EMERICUS - BDSE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
17:00
Palota RSC
3 - 2
PTE-PEAC - A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2023. október 28. szombat
13:00
EMERICUS - BDSE
0 - 3
Közgáz SC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
18:00
Kistext
1 - 3
Palota RSC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
18:00
KRE SC
3 - 0
HÉP-KRC Röpke
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
2023. november 4. szombat
10:00
Kistext
0 - 3
HÉP-KRC Röpke
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
17:00
Közgáz SC
3 - 0
KRE SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2023. november 5. vasárnap
15:00
Palota RSC
3 - 0
EMERICUS - BDSE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
17:00
PTE-PEAC - A
3 - 0
Kistext
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
2023. november 12. vasárnap
15:00
KRE SC
3 - 0
Palota RSC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
17:00
HÉP-KRC Röpke
3 - 1
Közgáz SC
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT TÓTH LÁSZLÓ SÉTÁNY 2
18:00
EMERICUS - BDSE
1 - 3
PTE-PEAC - A
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
2023. november 18. szombat
10:00
Kistext
2 - 3
EMERICUS - BDSE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2023. november 19. vasárnap
15:00
Palota RSC
2 - 3
HÉP-KRC Röpke
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
15:00
PTE-PEAC - A
2 - 3
KRE SC
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
2023. november 26. vasárnap
10:00
KRE SC
3 - 0
Kistext
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
15:00
PTE-PEAC - A
1 - 3
HÉP-KRC Röpke
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
15:00
Palota RSC
0 - 3
Közgáz SC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2023. december 2. szombat
17:00
Közgáz SC
3 - 0
PTE-PEAC - A
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
20:00
HÉP-KRC Röpke
3 - 0
Kistext
MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK
6000 KECSKEMÉT OLIMPIA UTCA 1/A
2023. december 3. vasárnap
18:00
KRE SC
3 - 1
EMERICUS - BDSE
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
2023. december 9. szombat
16:00
PTE-PEAC - A
3 - 1
Palota RSC
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
18:00
EMERICUS - BDSE
0 - 3
HÉP-KRC Röpke
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
2023. december 10. vasárnap
13:30
Kistext
0 - 3
Közgáz SC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2023. december 16. szombat
17:00
Palota RSC
3 - 1
Kistext
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
17:00
Közgáz SC
3 - 0
EMERICUS - BDSE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
17:00
HÉP-KRC Röpke
3 - 1
KRE SC
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT TÓTH LÁSZLÓ SÉTÁNY 2
2024. január 7. vasárnap
11:00
Kistext
0 - 3
PTE-PEAC - A
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
15:00
KRE SC
3 - 1
Közgáz SC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
18:00
EMERICUS - BDSE
1 - 3
Palota RSC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
2024. január 14. vasárnap
11:00
Közgáz SC
0 - 3
HÉP-KRC Röpke
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 0
EMERICUS - BDSE
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
15:00
Palota RSC
2 - 3
KRE SC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2024. január 21. vasárnap
15:00
KRE SC
3 - 0
PTE-PEAC - A
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
17:00
HÉP-KRC Röpke
3 - 1
Palota RSC
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT TÓTH LÁSZLÓ SÉTÁNY 2
18:00
EMERICUS - BDSE
0 - 3
Kistext
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Közép
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
HÉP-KRC Röpke 12 11 1 5 4 2 0 0 1 31 33 11 3,000 1030 834 1,235
2.
Károli Gáspár Református Egyetem Sport Club 12 10 2 6 2 2 0 1 1 28 31 12 2,583 975 835 1,168
3.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 12 9 3 9 0 0 0 2 1 27 29 9 3,222 900 668 1,347
4.
PTE-PEAC - A 12 5 7 3 2 0 3 1 3 18 22 23 0,957 947 965 0,981
5.
Palota Röplabda Sport Club 12 5 7 1 3 1 2 2 3 16 21 26 0,808 1003 1023 0,980
6.
Kistext 12 1 11 1 0 0 1 2 8 4 7 33 0,212 653 960 0,680
7.
EMERICUS - BDSE 12 1 11 0 0 1 0 3 8 2 6 35 0,171 766 989 0,775
MŰSOR, EREDMÉNY
2023. október 7. szombat
17:00
HÉP-KRC Röpke
3 - 2
PTE-PEAC - A
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
17:00
Közgáz SC
3 - 0
Palota RSC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2023. október 8. vasárnap
10:00
Kistext
0 - 3
KRE SC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2023. október 14. szombat
15:00
PTE-PEAC - A
0 - 3
Közgáz SC
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
2023. október 15. vasárnap
18:00
EMERICUS - BDSE
0 - 3
KRE SC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2023. október 21. szombat
13:00
Közgáz SC
3 - 0
Kistext
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
17:00
HÉP-KRC Röpke
3 - 0
EMERICUS - BDSE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
17:00
Palota RSC
3 - 2
PTE-PEAC - A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2023. október 28. szombat
13:00
EMERICUS - BDSE
0 - 3
Közgáz SC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
18:00
Kistext
1 - 3
Palota RSC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
18:00
KRE SC
3 - 0
HÉP-KRC Röpke
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2023. november 4. szombat
10:00
Kistext
0 - 3
HÉP-KRC Röpke
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
17:00
Közgáz SC
3 - 0
KRE SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2023. november 5. vasárnap
15:00
Palota RSC
3 - 0
EMERICUS - BDSE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
17:00
PTE-PEAC - A
3 - 0
Kistext
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
2023. november 12. vasárnap
15:00
KRE SC
3 - 0
Palota RSC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
17:00
HÉP-KRC Röpke
3 - 1
Közgáz SC
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
18:00
EMERICUS - BDSE
1 - 3
PTE-PEAC - A
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2023. november 18. szombat
10:00
Kistext
2 - 3
EMERICUS - BDSE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2023. november 19. vasárnap
15:00
Palota RSC
2 - 3
HÉP-KRC Röpke
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
15:00
PTE-PEAC - A
2 - 3
KRE SC
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
2023. november 26. vasárnap
10:00
KRE SC
3 - 0
Kistext
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
15:00
PTE-PEAC - A
1 - 3
HÉP-KRC Röpke
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
15:00
Palota RSC
0 - 3
Közgáz SC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2023. december 2. szombat
17:00
Közgáz SC
3 - 0
PTE-PEAC - A
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
20:00
HÉP-KRC Röpke
3 - 0
Kistext
MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK KECSKEMÉT
2023. december 3. vasárnap
18:00
KRE SC
3 - 1
EMERICUS - BDSE
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2023. december 9. szombat
16:00
PTE-PEAC - A
3 - 1
Palota RSC
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
18:00
EMERICUS - BDSE
0 - 3
HÉP-KRC Röpke
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2023. december 10. vasárnap
13:30
Kistext
0 - 3
Közgáz SC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2023. december 16. szombat
17:00
Palota RSC
3 - 1
Kistext
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
17:00
Közgáz SC
3 - 0
EMERICUS - BDSE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
17:00
HÉP-KRC Röpke
3 - 1
KRE SC
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
2024. január 7. vasárnap
11:00
Kistext
0 - 3
PTE-PEAC - A
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
15:00
KRE SC
3 - 1
Közgáz SC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
18:00
EMERICUS - BDSE
1 - 3
Palota RSC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. január 14. vasárnap
11:00
Közgáz SC
0 - 3
HÉP-KRC Röpke
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 0
EMERICUS - BDSE
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
15:00
Palota RSC
2 - 3
KRE SC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. január 21. vasárnap
15:00
KRE SC
3 - 0
PTE-PEAC - A
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
17:00
HÉP-KRC Röpke
3 - 1
Palota RSC
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
18:00
EMERICUS - BDSE
0 - 3
Kistext
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Közép
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
HÉP-KRC Röpke 12 11 1 31
2.
Károli Gáspár Református Egyetem Sport Club 12 10 2 28
3.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 12 9 3 27
4.
PTE-PEAC - A 12 5 7 18
5.
Palota Röplabda Sport Club 12 5 7 16
6.
Kistext 12 1 11 4
7.
EMERICUS - BDSE 12 1 11 2
MŰSOR, EREDMÉNY
2023. október 7. szombat
3 HÉP-KRC Röpke
2 PTE-PEAC - A
17:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 Közgáz SC
0 Palota RSC
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2023. október 8. vasárnap
0 Kistext
3 KRE SC
10:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2023. október 14. szombat
0 PTE-PEAC - A
3 Közgáz SC
15:00
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
2023. október 15. vasárnap
0 EMERICUS - BDSE
3 KRE SC
18:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2023. október 21. szombat
3 Közgáz SC
0 Kistext
13:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 HÉP-KRC Röpke
0 EMERICUS - BDSE
17:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 Palota RSC
2 PTE-PEAC - A
17:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2023. október 28. szombat
0 EMERICUS - BDSE
3 Közgáz SC
13:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
1 Kistext
3 Palota RSC
18:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
3 KRE SC
0 HÉP-KRC Röpke
18:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2023. november 4. szombat
0 Kistext
3 HÉP-KRC Röpke
10:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
3 Közgáz SC
0 KRE SC
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2023. november 5. vasárnap
3 Palota RSC
0 EMERICUS - BDSE
15:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 PTE-PEAC - A
0 Kistext
17:00
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
2023. november 12. vasárnap
3 KRE SC
0 Palota RSC
15:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
3 HÉP-KRC Röpke
1 Közgáz SC
17:00
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
1 EMERICUS - BDSE
3 PTE-PEAC - A
18:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2023. november 18. szombat
2 Kistext
3 EMERICUS - BDSE
10:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2023. november 19. vasárnap
2 Palota RSC
3 HÉP-KRC Röpke
15:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2 PTE-PEAC - A
3 KRE SC
15:00
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
2023. november 26. vasárnap
3 KRE SC
0 Kistext
10:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
1 PTE-PEAC - A
3 HÉP-KRC Röpke
15:00
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
0 Palota RSC
3 Közgáz SC
15:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2023. december 2. szombat
3 Közgáz SC
0 PTE-PEAC - A
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 HÉP-KRC Röpke
0 Kistext
20:00
MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK KECSKEMÉT
2023. december 3. vasárnap
3 KRE SC
1 EMERICUS - BDSE
18:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2023. december 9. szombat
3 PTE-PEAC - A
1 Palota RSC
16:00
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
0 EMERICUS - BDSE
3 HÉP-KRC Röpke
18:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2023. december 10. vasárnap
0 Kistext
3 Közgáz SC
13:30
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2023. december 16. szombat
3 Palota RSC
1 Kistext
17:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 Közgáz SC
0 EMERICUS - BDSE
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 HÉP-KRC Röpke
1 KRE SC
17:00
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
2024. január 7. vasárnap
0 Kistext
3 PTE-PEAC - A
11:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
3 KRE SC
1 Közgáz SC
15:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
1 EMERICUS - BDSE
3 Palota RSC
18:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. január 14. vasárnap
0 Közgáz SC
3 HÉP-KRC Röpke
11:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 PTE-PEAC - A
0 EMERICUS - BDSE
15:00
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
2 Palota RSC
3 KRE SC
15:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. január 21. vasárnap
3 KRE SC
0 PTE-PEAC - A
15:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
3 HÉP-KRC Röpke
1 Palota RSC
17:00
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
0 EMERICUS - BDSE
3 Kistext
18:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu