TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
Női NB I Liga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
GÖDÖLLŐI RC 8 8 0 6 0 2 0 0 0 22 24 4 6,000 661 454 1,456
2.
MÁV ELŐRE SC-Bericap 8 7 1 6 0 1 1 0 0 21 23 5 4,600 655 463 1,415
3.
TFSE 8 6 2 6 0 0 2 0 0 20 22 6 3,667 641 497 1,290
4.
KISPEST SE 9 5 4 3 1 1 0 1 3 14 16 15 1,067 660 679 0,972
5.
Budaörsi DSE-EMERICUS 9 4 5 3 1 0 0 1 4 12 13 16 0,813 623 658 0,947
6.
CoreComm-VESC 8 2 6 1 1 0 0 0 6 6 6 19 0,316 487 586 0,831
7.
DSZC-Eötvös DSE 8 1 7 0 0 1 1 1 5 3 6 23 0,261 531 684 0,776
8.
Jászberény VolleyballTeam 8 0 8 0 0 0 1 0 7 1 2 24 0,083 396 633 0,626
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 15. péntek
19:00
TFSE
3 - 0
Jászberény VolleyballTeam
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2021. október 16. szombat
16:00
CoreComm-VESC
0 - 3
GÖDÖLLŐI RC
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
18:00
KISPEST SE
3 - 2
DSZC-Eötvös DSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
18:30
Budaörsi DSE-EMERICUS
0 - 3
MÁV ELŐRE SC-Bericap
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2021. október 24. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
17:00
Jászberény VolleyballTeam
0 - 3
GÖDÖLLŐI RC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
19:00
TFSE
3 - 0
KISPEST SE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
19:30
Budaörsi DSE-EMERICUS
3 - 0
CoreComm-VESC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2021. október 30. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
TFSE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
17:00
Jászberény VolleyballTeam
0 - 3
Budaörsi DSE-EMERICUS
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
18:00
KISPEST SE
0 - 3
GÖDÖLLŐI RC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
2021. október 31. vasárnap
16:00
CoreComm-VESC
0 - 3
MÁV ELŐRE SC-Bericap
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
2021. november 6. szombat
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:30
Budaörsi DSE-EMERICUS
3 - 1
KISPEST SE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2021. november 7. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
3 - 2
TFSE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
18:00
CoreComm-VESC
3 - 0
Jászberény VolleyballTeam
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
2021. november 12. péntek
19:00
Jászberény VolleyballTeam
0 - 3
MÁV ELŐRE SC-Bericap
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
2021. november 13. szombat
18:00
KISPEST SE
3 - 0
CoreComm-VESC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
19:00
TFSE
2 - 3
GÖDÖLLŐI RC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2021. november 20. szombat
16:00
CoreComm-VESC
3 - 1
DSZC-Eötvös DSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
19:00
TFSE
3 - 0
Budaörsi DSE-EMERICUS
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2021. november 21. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
2 - 3
GÖDÖLLŐI RC
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
17:00
Jászberény VolleyballTeam
0 - 3
KISPEST SE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
2021. november 27. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
3 - 2
Jászberény VolleyballTeam
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 0
Budaörsi DSE-EMERICUS
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
KISPEST SE
0 - 3
MÁV ELŐRE SC-Bericap
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
19:00
TFSE
3 - 0
CoreComm-VESC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2021. december 4. szombat
18:00
KISPEST SE
3 - 1
Budaörsi DSE-EMERICUS
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
2021. december 11. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
Budaörsi DSE-EMERICUS
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
2022. január 15. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
KISPEST SE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
2022. január 21. péntek
17:00
Jászberény VolleyballTeam
0 - 3
TFSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
2022. január 22. szombat
17:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
3 - 0
Budaörsi DSE-EMERICUS
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 0
CoreComm-VESC
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
2022. január 29. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
16:00
CoreComm-VESC
Budaörsi DSE-EMERICUS
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
GÖDÖLLŐI RC
Jászberény VolleyballTeam
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
KISPEST SE
TFSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
2022. február 5. szombat
17:00
GÖDÖLLŐI RC
KISPEST SE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:30
Budaörsi DSE-EMERICUS
Jászberény VolleyballTeam
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
19:00
TFSE
DSZC-Eötvös DSE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2022. február 6. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
CoreComm-VESC
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
2022. február 12. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
GÖDÖLLŐI RC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
17:00
Jászberény VolleyballTeam
CoreComm-VESC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
19:00
TFSE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2022. február 19. szombat
16:00
CoreComm-VESC
KISPEST SE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
GÖDÖLLŐI RC
TFSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:30
Budaörsi DSE-EMERICUS
DSZC-Eötvös DSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. február 20. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
Jászberény VolleyballTeam
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
2022. február 26. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
CoreComm-VESC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
17:00
GÖDÖLLŐI RC
MÁV ELŐRE SC-Bericap
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
KISPEST SE
Jászberény VolleyballTeam
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
18:30
Budaörsi DSE-EMERICUS
TFSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. március 5. szombat
16:00
CoreComm-VESC
TFSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
Jászberény VolleyballTeam
DSZC-Eötvös DSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
18:30
Budaörsi DSE-EMERICUS
GÖDÖLLŐI RC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. március 6. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
KISPEST SE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
HÍREK
2022.01.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: vendégként nyert a BRSE és az UTE is
Továbbra is hibátlan az éllovas Swietelsky-Békéscsaba a női Extraligában.
2022.01.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I férfi bajnokság
NB I: a MÁV Előre nyerte a rangadót a Szeged ellen
Vasárnap rendezték a férfi NB I rangadóját
2021.12.11.
Versenyek - teremröplabda / Magyar Kupa - női
MVM Női Magyar Kupa: meglepődött, de magára talált a Vasas
Két negyeddöntő mérkőzést játszottak le szombaton az MVM Női Magyar Kupában
2021.11.27.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: minimális különbséggel, mégis 3:0-ra nyert az UTE az MTK ellen
Két mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában, míg az NB I-ben teljes forduló volt.
2021.11.21.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: a Gödöllő Székesfehérváron nyerte a veretlenek csatáját
Két mérkőzést játszottak le vasárnap a női NB I-ben.
2021.11.20.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szettet raboltak a vesztesek, de az esélyesek győztek a női Extraligában
Három mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában.
2021.11.13.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Meccslabdája is volt az MTK-nak a bajnok ellen
Három Extraliga és két NB I-es mérkőzést játszottak le szombaton a női élvonalban.
2021.11.12.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Drámai csatában a BRSE maradt hibátlan
Óriási csatában őrizte meg veretlenségét a Swietelsky-Békéscsaba a női Extraliga ma esti rangadóján a Szent Benedek Balatonfüred Röplabda Akadémia ellen.
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: sikerével a tabella élére állt a Szent Benedek
Egy mérkőzést játszottak le vasárnap a női Extraligában
2021.10.31.
Versenyek - teremröplabda / NB I férfi bajnokság
Férfi Extraliga: óriási csatában fordított a Kecskemét a MAFC ellen
Teljes fordulót játszottak le vasárnap a férfi Extraligában.
2021.10.24.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: a Gödöllő idegenben, a többiek otthon nyertek 3:0-ra
Teljes fordulót játszottak le a női NB I-ben.
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Balatonfüredi győzelem a Folyondár utcában
Ötszettes, drámai csatában legyőzte a Vasas Óbuda csapatát a balatonfüredi Szent Benedek Röplabda Akadémia
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
A vártnál nehezebb csabai siker az MTK ellen
Egy női Extraliga és egy-egy női és férfi NB I-es mérkőzést játszottak le pénteken.
FOTÓGALÉRIA
2022.01.22.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
MÁV ELŐRE SC-Bericap - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.12.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
KISPEST SE - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:1
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.27.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
KISPEST SE - MÁV ELŐRE SC-Bericap 0:3
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.20.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
CoreComm-VESC - DSZC-Eötvös DSE 3:1
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.20.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
TFSE - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.13.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
KISPEST SE - CoreComm-VESC 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
CoreComm-VESC - Jászberény VolleyballTeam 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MÁV ELŐRE SC-Bericap - TFSE 3:2
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.31.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
CoreComm-VESC - MÁV ELŐRE SC-Bericap 0:3
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.30.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
DSZC-Eötvös DSE - TFSE 0:3
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.30.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KISPEST SE - GÖDÖLLŐI RC 0:3
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.24.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
TFSE - KISPEST SE 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
CoreComm-VESC - GÖDÖLLŐI RC 0:3
NB I Női Bajnokság Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KISPEST SE - DSZC-Eötvös DSE 3:2
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
TFSE - Jászberény VolleyballTeam 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
Női NB I Liga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
GÖDÖLLŐI RC 8 8 0 6 0 2 0 0 0 22 24 4 6,000 661 454 1,456
2.
MÁV ELŐRE SC-Bericap 8 7 1 6 0 1 1 0 0 21 23 5 4,600 655 463 1,415
3.
TFSE 8 6 2 6 0 0 2 0 0 20 22 6 3,667 641 497 1,290
4.
KISPEST SE 9 5 4 3 1 1 0 1 3 14 16 15 1,067 660 679 0,972
5.
Budaörsi DSE-EMERICUS 9 4 5 3 1 0 0 1 4 12 13 16 0,813 623 658 0,947
6.
CoreComm-VESC 8 2 6 1 1 0 0 0 6 6 6 19 0,316 487 586 0,831
7.
DSZC-Eötvös DSE 8 1 7 0 0 1 1 1 5 3 6 23 0,261 531 684 0,776
8.
Jászberény VolleyballTeam 8 0 8 0 0 0 1 0 7 1 2 24 0,083 396 633 0,626
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 15. péntek
19:00
TFSE
3 - 0
Jászberény VolleyballTeam
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. október 16. szombat
16:00
CoreComm-VESC
0 - 3
GÖDÖLLŐI RC
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
18:00
KISPEST SE
3 - 2
DSZC-Eötvös DSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
18:30
Budaörsi DSE-EMERICUS
0 - 3
MÁV ELŐRE SC-Bericap
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. október 24. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
17:00
Jászberény VolleyballTeam
0 - 3
GÖDÖLLŐI RC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
19:00
TFSE
3 - 0
KISPEST SE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
19:30
Budaörsi DSE-EMERICUS
3 - 0
CoreComm-VESC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. október 30. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
TFSE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
17:00
Jászberény VolleyballTeam
0 - 3
Budaörsi DSE-EMERICUS
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
18:00
KISPEST SE
0 - 3
GÖDÖLLŐI RC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2021. október 31. vasárnap
16:00
CoreComm-VESC
0 - 3
MÁV ELŐRE SC-Bericap
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2021. november 6. szombat
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:30
Budaörsi DSE-EMERICUS
3 - 1
KISPEST SE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. november 7. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
3 - 2
TFSE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
18:00
CoreComm-VESC
3 - 0
Jászberény VolleyballTeam
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2021. november 12. péntek
19:00
Jászberény VolleyballTeam
0 - 3
MÁV ELŐRE SC-Bericap
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2021. november 13. szombat
18:00
KISPEST SE
3 - 0
CoreComm-VESC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
19:00
TFSE
2 - 3
GÖDÖLLŐI RC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. november 20. szombat
16:00
CoreComm-VESC
3 - 1
DSZC-Eötvös DSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
19:00
TFSE
3 - 0
Budaörsi DSE-EMERICUS
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. november 21. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
2 - 3
GÖDÖLLŐI RC
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
17:00
Jászberény VolleyballTeam
0 - 3
KISPEST SE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2021. november 27. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
3 - 2
Jászberény VolleyballTeam
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 0
Budaörsi DSE-EMERICUS
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:00
KISPEST SE
0 - 3
MÁV ELŐRE SC-Bericap
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
19:00
TFSE
3 - 0
CoreComm-VESC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. december 4. szombat
18:00
KISPEST SE
3 - 1
Budaörsi DSE-EMERICUS
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2021. december 11. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
Budaörsi DSE-EMERICUS
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
2022. január 15. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
KISPEST SE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
2022. január 21. péntek
17:00
Jászberény VolleyballTeam
0 - 3
TFSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2022. január 22. szombat
17:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
3 - 0
Budaörsi DSE-EMERICUS
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 0
CoreComm-VESC
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
2022. január 29. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
16:00
CoreComm-VESC
Budaörsi DSE-EMERICUS
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
17:00
GÖDÖLLŐI RC
Jászberény VolleyballTeam
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:00
KISPEST SE
TFSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2022. február 5. szombat
17:00
GÖDÖLLŐI RC
KISPEST SE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:30
Budaörsi DSE-EMERICUS
Jászberény VolleyballTeam
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
19:00
TFSE
DSZC-Eötvös DSE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. február 6. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
CoreComm-VESC
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2022. február 12. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
GÖDÖLLŐI RC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
17:00
Jászberény VolleyballTeam
CoreComm-VESC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
19:00
TFSE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. február 19. szombat
16:00
CoreComm-VESC
KISPEST SE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
17:00
GÖDÖLLŐI RC
TFSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:30
Budaörsi DSE-EMERICUS
DSZC-Eötvös DSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. február 20. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
Jászberény VolleyballTeam
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2022. február 26. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
CoreComm-VESC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
17:00
GÖDÖLLŐI RC
MÁV ELŐRE SC-Bericap
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:00
KISPEST SE
Jászberény VolleyballTeam
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
18:30
Budaörsi DSE-EMERICUS
TFSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. március 5. szombat
16:00
CoreComm-VESC
TFSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
17:00
Jászberény VolleyballTeam
DSZC-Eötvös DSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
18:30
Budaörsi DSE-EMERICUS
GÖDÖLLŐI RC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. március 6. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
KISPEST SE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
HÍREK
2022.01.22.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: vendégként nyert a BRSE és az UTE is
Továbbra is hibátlan az éllovas Swietelsky-Békéscsaba a női Extraligában.
2022.01.16.
Versenyek - teremröplabda
NB I férfi bajnokság
NB I: a MÁV Előre nyerte a rangadót a Szeged ellen
Vasárnap rendezték a férfi NB I rangadóját
2021.12.11.
Versenyek - teremröplabda
Magyar Kupa - női
MVM Női Magyar Kupa: meglepődött, de magára talált a Vasas
Két negyeddöntő mérkőzést játszottak le szombaton az MVM Női Magyar Kupában
2021.11.27.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: minimális különbséggel, mégis 3:0-ra nyert az UTE az MTK ellen
Két mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában, míg az NB I-ben teljes forduló volt.
2021.11.21.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női NB I: a Gödöllő Székesfehérváron nyerte a veretlenek csatáját
Két mérkőzést játszottak le vasárnap a női NB I-ben.
2021.11.20.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Szettet raboltak a vesztesek, de az esélyesek győztek a női Extraligában
Három mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában.
2021.11.13.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Meccslabdája is volt az MTK-nak a bajnok ellen
Három Extraliga és két NB I-es mérkőzést játszottak le szombaton a női élvonalban.
2021.11.12.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Drámai csatában a BRSE maradt hibátlan
Óriási csatában őrizte meg veretlenségét a Swietelsky-Békéscsaba a női Extraliga ma esti rangadóján a Szent Benedek Balatonfüred Röplabda Akadémia ellen.
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: sikerével a tabella élére állt a Szent Benedek
Egy mérkőzést játszottak le vasárnap a női Extraligában
2021.10.31.
Versenyek - teremröplabda
NB I férfi bajnokság
Férfi Extraliga: óriási csatában fordított a Kecskemét a MAFC ellen
Teljes fordulót játszottak le vasárnap a férfi Extraligában.
2021.10.24.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női NB I: a Gödöllő idegenben, a többiek otthon nyertek 3:0-ra
Teljes fordulót játszottak le a női NB I-ben.
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Balatonfüredi győzelem a Folyondár utcában
Ötszettes, drámai csatában legyőzte a Vasas Óbuda csapatát a balatonfüredi Szent Benedek Röplabda Akadémia
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
A vártnál nehezebb csabai siker az MTK ellen
Egy női Extraliga és egy-egy női és férfi NB I-es mérkőzést játszottak le pénteken.
FOTÓGALÉRIA
2022.01.22.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
MÁV ELŐRE SC-Bericap - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.12.04.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
KISPEST SE - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:1
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.27.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
KISPEST SE - MÁV ELŐRE SC-Bericap 0:3
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.20.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
CoreComm-VESC - DSZC-Eötvös DSE 3:1
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.20.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
TFSE - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.13.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
KISPEST SE - CoreComm-VESC 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
CoreComm-VESC - Jászberény VolleyballTeam 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
MÁV ELŐRE SC-Bericap - TFSE 3:2
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.31.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
CoreComm-VESC - MÁV ELŐRE SC-Bericap 0:3
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.30.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
DSZC-Eötvös DSE - TFSE 0:3
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.30.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KISPEST SE - GÖDÖLLŐI RC 0:3
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.24.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
TFSE - KISPEST SE 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
CoreComm-VESC - GÖDÖLLŐI RC 0:3
NB I Női Bajnokság Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KISPEST SE - DSZC-Eötvös DSE 3:2
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
TFSE - Jászberény VolleyballTeam 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
Női NB I Liga alapszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
GÖDÖLLŐI RC 8 8 0 22
2.
MÁV ELŐRE SC-Bericap 8 7 1 21
3.
TFSE 8 6 2 20
4.
KISPEST SE 9 5 4 14
5.
Budaörsi DSE-EMERICUS 9 4 5 12
6.
CoreComm-VESC 8 2 6 6
7.
DSZC-Eötvös DSE 8 1 7 3
8.
Jászberény VolleyballTeam 8 0 8 1
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 15. péntek
3 TFSE
0 Jászberény VolleyballTeam
19:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. október 16. szombat
0 CoreComm-VESC
3 GÖDÖLLŐI RC
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
3 KISPEST SE
2 DSZC-Eötvös DSE
18:00
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
0 Budaörsi DSE-EMERICUS
3 MÁV ELŐRE SC-Bericap
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. október 24. vasárnap
3 MÁV ELŐRE SC-Bericap
0 DSZC-Eötvös DSE
15:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
0 Jászberény VolleyballTeam
3 GÖDÖLLŐI RC
17:00
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
3 TFSE
0 KISPEST SE
19:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
3 Budaörsi DSE-EMERICUS
0 CoreComm-VESC
19:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. október 30. szombat
0 DSZC-Eötvös DSE
3 TFSE
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
0 Jászberény VolleyballTeam
3 Budaörsi DSE-EMERICUS
17:00
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
0 KISPEST SE
3 GÖDÖLLŐI RC
18:00
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2021. október 31. vasárnap
0 CoreComm-VESC
3 MÁV ELŐRE SC-Bericap
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2021. november 6. szombat
3 GÖDÖLLŐI RC
0 DSZC-Eötvös DSE
17:00
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
3 Budaörsi DSE-EMERICUS
1 KISPEST SE
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. november 7. vasárnap
3 MÁV ELŐRE SC-Bericap
2 TFSE
15:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
3 CoreComm-VESC
0 Jászberény VolleyballTeam
18:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2021. november 12. péntek
0 Jászberény VolleyballTeam
3 MÁV ELŐRE SC-Bericap
19:00
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2021. november 13. szombat
3 KISPEST SE
0 CoreComm-VESC
18:00
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2 TFSE
3 GÖDÖLLŐI RC
19:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. november 20. szombat
3 CoreComm-VESC
1 DSZC-Eötvös DSE
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
3 TFSE
0 Budaörsi DSE-EMERICUS
19:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. november 21. vasárnap
2 MÁV ELŐRE SC-Bericap
3 GÖDÖLLŐI RC
15:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
0 Jászberény VolleyballTeam
3 KISPEST SE
17:00
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2021. november 27. szombat
3 DSZC-Eötvös DSE
2 Jászberény VolleyballTeam
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
3 GÖDÖLLŐI RC
0 Budaörsi DSE-EMERICUS
17:00
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
0 KISPEST SE
3 MÁV ELŐRE SC-Bericap
18:00
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
3 TFSE
0 CoreComm-VESC
19:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. december 4. szombat
3 KISPEST SE
1 Budaörsi DSE-EMERICUS
18:00
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2021. december 11. szombat
0 DSZC-Eötvös DSE
3 Budaörsi DSE-EMERICUS
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
2022. január 15. szombat
0 DSZC-Eötvös DSE
3 KISPEST SE
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
2022. január 21. péntek
0 Jászberény VolleyballTeam
3 TFSE
17:00
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2022. január 22. szombat
3 MÁV ELŐRE SC-Bericap
0 Budaörsi DSE-EMERICUS
17:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
3 GÖDÖLLŐI RC
0 CoreComm-VESC
17:00
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
2022. január 29. szombat
DSZC-Eötvös DSE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
CoreComm-VESC
Budaörsi DSE-EMERICUS
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
GÖDÖLLŐI RC
Jászberény VolleyballTeam
17:00
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
KISPEST SE
TFSE
18:00
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2022. február 5. szombat
GÖDÖLLŐI RC
KISPEST SE
17:00
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
Budaörsi DSE-EMERICUS
Jászberény VolleyballTeam
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
TFSE
DSZC-Eötvös DSE
19:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. február 6. vasárnap
MÁV ELŐRE SC-Bericap
CoreComm-VESC
15:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2022. február 12. szombat
DSZC-Eötvös DSE
GÖDÖLLŐI RC
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
Jászberény VolleyballTeam
CoreComm-VESC
17:00
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
TFSE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
19:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. február 19. szombat
CoreComm-VESC
KISPEST SE
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
GÖDÖLLŐI RC
TFSE
17:00
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
Budaörsi DSE-EMERICUS
DSZC-Eötvös DSE
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. február 20. vasárnap
MÁV ELŐRE SC-Bericap
Jászberény VolleyballTeam
15:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2022. február 26. szombat
DSZC-Eötvös DSE
CoreComm-VESC
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
GÖDÖLLŐI RC
MÁV ELŐRE SC-Bericap
17:00
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
KISPEST SE
Jászberény VolleyballTeam
18:00
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
Budaörsi DSE-EMERICUS
TFSE
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. március 5. szombat
CoreComm-VESC
TFSE
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
Jászberény VolleyballTeam
DSZC-Eötvös DSE
17:00
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
Budaörsi DSE-EMERICUS
GÖDÖLLŐI RC
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. március 6. vasárnap
MÁV ELŐRE SC-Bericap
KISPEST SE
15:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
HÍREK
2022.01.22.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: vendégként nyert a BRSE és az UTE is
Továbbra is hibátlan az éllovas Swietelsky-Békéscsaba a női Extraligában.
2022.01.16.
Versenyek - teremröplabda
NB I férfi bajnokság
NB I: a MÁV Előre nyerte a rangadót a Szeged ellen
Vasárnap rendezték a férfi NB I rangadóját
2021.12.11.
Versenyek - teremröplabda
Magyar Kupa - női
MVM Női Magyar Kupa: meglepődött, de magára talált a Vasas
Két negyeddöntő mérkőzést játszottak le szombaton az MVM Női Magyar Kupában
2021.11.27.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: minimális különbséggel, mégis 3:0-ra nyert az UTE az MTK ellen
Két mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában, míg az NB I-ben teljes forduló volt.
2021.11.21.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női NB I: a Gödöllő Székesfehérváron nyerte a veretlenek csatáját
Két mérkőzést játszottak le vasárnap a női NB I-ben.
2021.11.20.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Szettet raboltak a vesztesek, de az esélyesek győztek a női Extraligában
Három mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában.
2021.11.13.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Meccslabdája is volt az MTK-nak a bajnok ellen
Három Extraliga és két NB I-es mérkőzést játszottak le szombaton a női élvonalban.
2021.11.12.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Drámai csatában a BRSE maradt hibátlan
Óriási csatában őrizte meg veretlenségét a Swietelsky-Békéscsaba a női Extraliga ma esti rangadóján a Szent Benedek Balatonfüred Röplabda Akadémia ellen.
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: sikerével a tabella élére állt a Szent Benedek
Egy mérkőzést játszottak le vasárnap a női Extraligában
2021.10.31.
Versenyek - teremröplabda
NB I férfi bajnokság
Férfi Extraliga: óriási csatában fordított a Kecskemét a MAFC ellen
Teljes fordulót játszottak le vasárnap a férfi Extraligában.
2021.10.24.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női NB I: a Gödöllő idegenben, a többiek otthon nyertek 3:0-ra
Teljes fordulót játszottak le a női NB I-ben.
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Balatonfüredi győzelem a Folyondár utcában
Ötszettes, drámai csatában legyőzte a Vasas Óbuda csapatát a balatonfüredi Szent Benedek Röplabda Akadémia
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
A vártnál nehezebb csabai siker az MTK ellen
Egy női Extraliga és egy-egy női és férfi NB I-es mérkőzést játszottak le pénteken.
FOTÓGALÉRIA
2022.01.22.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
MÁV ELŐRE SC-Bericap - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.12.04.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
KISPEST SE - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:1
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.27.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
KISPEST SE - MÁV ELŐRE SC-Bericap 0:3
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.20.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
CoreComm-VESC - DSZC-Eötvös DSE 3:1
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.20.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
TFSE - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.13.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
KISPEST SE - CoreComm-VESC 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
CoreComm-VESC - Jászberény VolleyballTeam 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
MÁV ELŐRE SC-Bericap - TFSE 3:2
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.31.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
CoreComm-VESC - MÁV ELŐRE SC-Bericap 0:3
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.30.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
DSZC-Eötvös DSE - TFSE 0:3
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.30.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KISPEST SE - GÖDÖLLŐI RC 0:3
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.24.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
TFSE - KISPEST SE 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
CoreComm-VESC - GÖDÖLLŐI RC 0:3
NB I Női Bajnokság Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KISPEST SE - DSZC-Eötvös DSE 3:2
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
TFSE - Jászberény VolleyballTeam 3:0
Női NB I Liga alapszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu