TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
Női NB I Liga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
TFSE 1 1 0 1 0 0 0 0 0 3 3 0 max 75 27 2,778
2.
GÖDÖLLŐI RC 1 1 0 1 0 0 0 0 0 3 3 0 max 75 45 1,667
3.
MÁV ELŐRE SC-Bericap 1 1 0 1 0 0 0 0 0 3 3 0 max 75 46 1,630
4.
KISPEST SE 1 1 0 0 0 1 0 0 0 2 3 2 1,500 107 105 1,019
5.
DSZC-Eötvös DSE 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1 2 3 0,667 105 107 0,981
6.
Budaörsi DSE 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 3 0,000 46 75 0,613
7.
CoreComm-VESC 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 3 0,000 45 75 0,600
8.
Jászberény VolleyballTeam 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 3 0,000 27 75 0,360
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 15. péntek
19:00
TFSE
3 - 0
Jászberény VolleyballTeam
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2021. október 16. szombat
16:00
CoreComm-VESC
0 - 3
GÖDÖLLŐI RC
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
18:00
KISPEST SE
3 - 2
DSZC-Eötvös DSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
18:30
Budaörsi DSE
0 - 3
MÁV ELŐRE SC-Bericap
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2021. október 24. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
DSZC-Eötvös DSE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
17:00
Jászberény VolleyballTeam
GÖDÖLLŐI RC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
19:00
TFSE
KISPEST SE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
19:30
Budaörsi DSE
CoreComm-VESC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2021. október 30. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
TFSE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
17:00
Jászberény VolleyballTeam
Budaörsi DSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
18:00
KISPEST SE
GÖDÖLLŐI RC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
2021. október 31. vasárnap
16:00
CoreComm-VESC
MÁV ELŐRE SC-Bericap
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
2021. november 6. szombat
16:00
CoreComm-VESC
Jászberény VolleyballTeam
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
GÖDÖLLŐI RC
DSZC-Eötvös DSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:30
Budaörsi DSE
KISPEST SE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2021. november 7. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
TFSE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
2021. november 12. péntek
19:00
Jászberény VolleyballTeam
MÁV ELŐRE SC-Bericap
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
2021. november 13. szombat
18:00
KISPEST SE
CoreComm-VESC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
19:00
TFSE
GÖDÖLLŐI RC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2021. november 20. szombat
16:00
CoreComm-VESC
DSZC-Eötvös DSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
19:00
TFSE
Budaörsi DSE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2021. november 21. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
GÖDÖLLŐI RC
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
17:00
Jászberény VolleyballTeam
KISPEST SE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
2021. november 27. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
Jászberény VolleyballTeam
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
17:00
GÖDÖLLŐI RC
Budaörsi DSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
KISPEST SE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
19:00
TFSE
CoreComm-VESC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2021. december 4. szombat
18:00
KISPEST SE
Budaörsi DSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
2021. december 11. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
Budaörsi DSE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
2022. január 21. péntek
17:00
Jászberény VolleyballTeam
TFSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
2022. január 22. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
KISPEST SE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
17:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
Budaörsi DSE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
17:00
GÖDÖLLŐI RC
CoreComm-VESC
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
2022. január 29. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
16:00
CoreComm-VESC
Budaörsi DSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
GÖDÖLLŐI RC
Jászberény VolleyballTeam
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
KISPEST SE
TFSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
2022. február 5. szombat
17:00
GÖDÖLLŐI RC
KISPEST SE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:30
Budaörsi DSE
Jászberény VolleyballTeam
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
19:00
TFSE
DSZC-Eötvös DSE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2022. február 6. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
CoreComm-VESC
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
2022. február 12. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
GÖDÖLLŐI RC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
17:00
Jászberény VolleyballTeam
CoreComm-VESC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
19:00
TFSE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2022. február 19. szombat
16:00
CoreComm-VESC
KISPEST SE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
GÖDÖLLŐI RC
TFSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:30
Budaörsi DSE
DSZC-Eötvös DSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. február 20. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
Jászberény VolleyballTeam
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
2022. február 26. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
CoreComm-VESC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
17:00
GÖDÖLLŐI RC
MÁV ELŐRE SC-Bericap
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
KISPEST SE
Jászberény VolleyballTeam
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
18:30
Budaörsi DSE
TFSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. március 5. szombat
16:00
CoreComm-VESC
TFSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
Jászberény VolleyballTeam
DSZC-Eötvös DSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
18:30
Budaörsi DSE
GÖDÖLLŐI RC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. március 6. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
KISPEST SE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
HÍREK
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Balatonfüredi győzelem a Folyondár utcában
Ötszettes, drámai csatában legyőzte a Vasas Óbuda csapatát a balatonfüredi Szent Benedek Röplabda Akadémia
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
A vártnál nehezebb csabai siker az MTK ellen
Egy női Extraliga és egy-egy női és férfi NB I-es mérkőzést játszottak le pénteken.
FOTÓGALÉRIA
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
CoreComm-VESC - GÖDÖLLŐI RC 0:3
NB I Női Bajnokság Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KISPEST SE - DSZC-Eötvös DSE 3:2
Női NB I Liga alapszakasz
Női NB I Liga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
TFSE 1 1 0 1 0 0 0 0 0 3 3 0 max 75 27 2,778
2.
GÖDÖLLŐI RC 1 1 0 1 0 0 0 0 0 3 3 0 max 75 45 1,667
3.
MÁV ELŐRE SC-Bericap 1 1 0 1 0 0 0 0 0 3 3 0 max 75 46 1,630
4.
KISPEST SE 1 1 0 0 0 1 0 0 0 2 3 2 1,500 107 105 1,019
5.
DSZC-Eötvös DSE 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1 2 3 0,667 105 107 0,981
6.
Budaörsi DSE 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 3 0,000 46 75 0,613
7.
CoreComm-VESC 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 3 0,000 45 75 0,600
8.
Jászberény VolleyballTeam 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 3 0,000 27 75 0,360
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 15. péntek
19:00
TFSE
3 - 0
Jászberény VolleyballTeam
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. október 16. szombat
16:00
CoreComm-VESC
0 - 3
GÖDÖLLŐI RC
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
18:00
KISPEST SE
3 - 2
DSZC-Eötvös DSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
18:30
Budaörsi DSE
0 - 3
MÁV ELŐRE SC-Bericap
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. október 24. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
DSZC-Eötvös DSE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
17:00
Jászberény VolleyballTeam
GÖDÖLLŐI RC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
19:00
TFSE
KISPEST SE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
19:30
Budaörsi DSE
CoreComm-VESC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. október 30. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
TFSE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
17:00
Jászberény VolleyballTeam
Budaörsi DSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
18:00
KISPEST SE
GÖDÖLLŐI RC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2021. október 31. vasárnap
16:00
CoreComm-VESC
MÁV ELŐRE SC-Bericap
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2021. november 6. szombat
16:00
CoreComm-VESC
Jászberény VolleyballTeam
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
17:00
GÖDÖLLŐI RC
DSZC-Eötvös DSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:30
Budaörsi DSE
KISPEST SE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. november 7. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
TFSE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2021. november 12. péntek
19:00
Jászberény VolleyballTeam
MÁV ELŐRE SC-Bericap
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2021. november 13. szombat
18:00
KISPEST SE
CoreComm-VESC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
19:00
TFSE
GÖDÖLLŐI RC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. november 20. szombat
16:00
CoreComm-VESC
DSZC-Eötvös DSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
19:00
TFSE
Budaörsi DSE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. november 21. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
GÖDÖLLŐI RC
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
17:00
Jászberény VolleyballTeam
KISPEST SE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2021. november 27. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
Jászberény VolleyballTeam
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
17:00
GÖDÖLLŐI RC
Budaörsi DSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:00
KISPEST SE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
19:00
TFSE
CoreComm-VESC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. december 4. szombat
18:00
KISPEST SE
Budaörsi DSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2021. december 11. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
Budaörsi DSE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
2022. január 21. péntek
17:00
Jászberény VolleyballTeam
TFSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2022. január 22. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
KISPEST SE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
17:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
Budaörsi DSE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
17:00
GÖDÖLLŐI RC
CoreComm-VESC
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
2022. január 29. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
16:00
CoreComm-VESC
Budaörsi DSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
17:00
GÖDÖLLŐI RC
Jászberény VolleyballTeam
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:00
KISPEST SE
TFSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2022. február 5. szombat
17:00
GÖDÖLLŐI RC
KISPEST SE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:30
Budaörsi DSE
Jászberény VolleyballTeam
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
19:00
TFSE
DSZC-Eötvös DSE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. február 6. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
CoreComm-VESC
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2022. február 12. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
GÖDÖLLŐI RC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
17:00
Jászberény VolleyballTeam
CoreComm-VESC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
19:00
TFSE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. február 19. szombat
16:00
CoreComm-VESC
KISPEST SE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
17:00
GÖDÖLLŐI RC
TFSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:30
Budaörsi DSE
DSZC-Eötvös DSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. február 20. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
Jászberény VolleyballTeam
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2022. február 26. szombat
15:00
DSZC-Eötvös DSE
CoreComm-VESC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
17:00
GÖDÖLLŐI RC
MÁV ELŐRE SC-Bericap
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:00
KISPEST SE
Jászberény VolleyballTeam
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
18:30
Budaörsi DSE
TFSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. március 5. szombat
16:00
CoreComm-VESC
TFSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
17:00
Jászberény VolleyballTeam
DSZC-Eötvös DSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
18:30
Budaörsi DSE
GÖDÖLLŐI RC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. március 6. vasárnap
15:00
MÁV ELŐRE SC-Bericap
KISPEST SE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
HÍREK
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Balatonfüredi győzelem a Folyondár utcában
Ötszettes, drámai csatában legyőzte a Vasas Óbuda csapatát a balatonfüredi Szent Benedek Röplabda Akadémia
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
A vártnál nehezebb csabai siker az MTK ellen
Egy női Extraliga és egy-egy női és férfi NB I-es mérkőzést játszottak le pénteken.
FOTÓGALÉRIA
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
CoreComm-VESC - GÖDÖLLŐI RC 0:3
NB I Női Bajnokság Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KISPEST SE - DSZC-Eötvös DSE 3:2
Női NB I Liga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
Női NB I Liga alapszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
TFSE 1 1 0 3
2.
GÖDÖLLŐI RC 1 1 0 3
3.
MÁV ELŐRE SC-Bericap 1 1 0 3
4.
KISPEST SE 1 1 0 2
5.
DSZC-Eötvös DSE 1 0 1 1
6.
Budaörsi DSE 1 0 1 0
7.
CoreComm-VESC 1 0 1 0
8.
Jászberény VolleyballTeam 1 0 1 0
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 15. péntek
3 TFSE
0 Jászberény VolleyballTeam
19:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. október 16. szombat
0 CoreComm-VESC
3 GÖDÖLLŐI RC
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
3 KISPEST SE
2 DSZC-Eötvös DSE
18:00
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
0 Budaörsi DSE
3 MÁV ELŐRE SC-Bericap
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. október 24. vasárnap
MÁV ELŐRE SC-Bericap
DSZC-Eötvös DSE
15:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
Jászberény VolleyballTeam
GÖDÖLLŐI RC
17:00
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
TFSE
KISPEST SE
19:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
Budaörsi DSE
CoreComm-VESC
19:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. október 30. szombat
DSZC-Eötvös DSE
TFSE
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
Jászberény VolleyballTeam
Budaörsi DSE
17:00
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
KISPEST SE
GÖDÖLLŐI RC
18:00
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2021. október 31. vasárnap
CoreComm-VESC
MÁV ELŐRE SC-Bericap
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2021. november 6. szombat
CoreComm-VESC
Jászberény VolleyballTeam
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
GÖDÖLLŐI RC
DSZC-Eötvös DSE
17:00
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
Budaörsi DSE
KISPEST SE
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. november 7. vasárnap
MÁV ELŐRE SC-Bericap
TFSE
15:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2021. november 12. péntek
Jászberény VolleyballTeam
MÁV ELŐRE SC-Bericap
19:00
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2021. november 13. szombat
KISPEST SE
CoreComm-VESC
18:00
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
TFSE
GÖDÖLLŐI RC
19:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. november 20. szombat
CoreComm-VESC
DSZC-Eötvös DSE
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
TFSE
Budaörsi DSE
19:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. november 21. vasárnap
MÁV ELŐRE SC-Bericap
GÖDÖLLŐI RC
15:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
Jászberény VolleyballTeam
KISPEST SE
17:00
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2021. november 27. szombat
DSZC-Eötvös DSE
Jászberény VolleyballTeam
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
GÖDÖLLŐI RC
Budaörsi DSE
17:00
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
KISPEST SE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
18:00
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
TFSE
CoreComm-VESC
19:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. december 4. szombat
KISPEST SE
Budaörsi DSE
18:00
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2021. december 11. szombat
DSZC-Eötvös DSE
Budaörsi DSE
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
2022. január 21. péntek
Jászberény VolleyballTeam
TFSE
17:00
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2022. január 22. szombat
DSZC-Eötvös DSE
KISPEST SE
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
MÁV ELŐRE SC-Bericap
Budaörsi DSE
17:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
GÖDÖLLŐI RC
CoreComm-VESC
17:00
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
2022. január 29. szombat
DSZC-Eötvös DSE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
CoreComm-VESC
Budaörsi DSE
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
GÖDÖLLŐI RC
Jászberény VolleyballTeam
17:00
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
KISPEST SE
TFSE
18:00
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2022. február 5. szombat
GÖDÖLLŐI RC
KISPEST SE
17:00
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
Budaörsi DSE
Jászberény VolleyballTeam
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
TFSE
DSZC-Eötvös DSE
19:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. február 6. vasárnap
MÁV ELŐRE SC-Bericap
CoreComm-VESC
15:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2022. február 12. szombat
DSZC-Eötvös DSE
GÖDÖLLŐI RC
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
Jászberény VolleyballTeam
CoreComm-VESC
17:00
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
TFSE
MÁV ELŐRE SC-Bericap
19:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. február 19. szombat
CoreComm-VESC
KISPEST SE
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
GÖDÖLLŐI RC
TFSE
17:00
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
Budaörsi DSE
DSZC-Eötvös DSE
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. február 20. vasárnap
MÁV ELŐRE SC-Bericap
Jászberény VolleyballTeam
15:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2022. február 26. szombat
DSZC-Eötvös DSE
CoreComm-VESC
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
GÖDÖLLŐI RC
MÁV ELŐRE SC-Bericap
17:00
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
KISPEST SE
Jászberény VolleyballTeam
18:00
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
Budaörsi DSE
TFSE
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. március 5. szombat
CoreComm-VESC
TFSE
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
Jászberény VolleyballTeam
DSZC-Eötvös DSE
17:00
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
Budaörsi DSE
GÖDÖLLŐI RC
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. március 6. vasárnap
MÁV ELŐRE SC-Bericap
KISPEST SE
15:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
HÍREK
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Balatonfüredi győzelem a Folyondár utcában
Ötszettes, drámai csatában legyőzte a Vasas Óbuda csapatát a balatonfüredi Szent Benedek Röplabda Akadémia
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
A vártnál nehezebb csabai siker az MTK ellen
Egy női Extraliga és egy-egy női és férfi NB I-es mérkőzést játszottak le pénteken.
FOTÓGALÉRIA
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
CoreComm-VESC - GÖDÖLLŐI RC 0:3
NB I Női Bajnokság Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KISPEST SE - DSZC-Eötvös DSE 3:2
Női NB I Liga alapszakasz
Impresszum
Adatkezelés
Impresszum
Adatkezelés
Impresszum
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu