TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Fotó
Dokumentum Nyilatkozat TV
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. NYUGAT `I`
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
Dág KSE 4 4 0 8 11 1 11,000 294 198 1,485
2.
VESC 4 3 1 7 9 3 3,000 282 232 1,216
3.
ZTE Röplabda Klub 4 2 2 6 4 8 0,500 238 281 0,847
4.
Győri DRC Kék 4 1 3 5 4 8 0,500 230 289 0,796
5.
Kistext II. 4 0 4 4 2 10 0,200 241 285 0,846
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. december 4. szombat
10:00
zárt kapu
VESC
1 - 2
Dág KSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
11:30
zárt kapu
Kistext II.
0 - 3
Győri DRC Kék
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
13:00
zárt kapu
ZTE Röplabda Klub
0 - 3
Dág KSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
14:30
zárt kapu
VESC
2 - 1
Kistext II.
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
16:00
zárt kapu
ZTE Röplabda Klub
2 - 1
Győri DRC Kék
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
2022. január 16. vasárnap
10:00
Dág KSE
3 - 0
Kistext II.
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
11:30
VESC
3 - 0
Győri DRC Kék
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
13:00
Kistext II.
1 - 2
ZTE Röplabda Klub
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
14:30
Dág KSE
3 - 0
Győri DRC Kék
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
16:00
ZTE Röplabda Klub
0 - 3
VESC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
FOTÓGALÉRIA
2022.01.16.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Dág KSE - Kistext II. 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. NYUGAT `I`
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. NYUGAT `I`
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
Dág KSE 4 4 0 8 11 1 11,000 294 198 1,485
2.
VESC 4 3 1 7 9 3 3,000 282 232 1,216
3.
ZTE Röplabda Klub 4 2 2 6 4 8 0,500 238 281 0,847
4.
Győri DRC Kék 4 1 3 5 4 8 0,500 230 289 0,796
5.
Kistext II. 4 0 4 4 2 10 0,200 241 285 0,846
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. december 4. szombat
10:00
zárt
VESC
1 - 2
Dág KSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
11:30
zárt
Kistext II.
0 - 3
Győri DRC Kék
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
13:00
zárt
ZTE Röplabda Klub
0 - 3
Dág KSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
14:30
zárt
VESC
2 - 1
Kistext II.
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
16:00
zárt
ZTE Röplabda Klub
2 - 1
Győri DRC Kék
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2022. január 16. vasárnap
10:00
Dág KSE
3 - 0
Kistext II.
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
11:30
VESC
3 - 0
Győri DRC Kék
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
13:00
Kistext II.
1 - 2
ZTE Röplabda Klub
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
14:30
Dág KSE
3 - 0
Győri DRC Kék
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
16:00
ZTE Röplabda Klub
0 - 3
VESC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
FOTÓGALÉRIA
2022.01.16.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Dág KSE - Kistext II. 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. NYUGAT `I`
FOTÓ
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. NYUGAT `I`
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Dág KSE 4 4 0 8
2.
VESC 4 3 1 7
3.
ZTE Röplabda Klub 4 2 2 6
4.
Győri DRC Kék 4 1 3 5
5.
Kistext II. 4 0 4 4
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. december 4. szombat
1 VESC
2 Dág KSE
10:00 zárt
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
0 Kistext II.
3 Győri DRC Kék
11:30 zárt
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
0 ZTE Röplabda Klub
3 Dág KSE
13:00 zárt
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2 VESC
1 Kistext II.
14:30 zárt
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2 ZTE Röplabda Klub
1 Győri DRC Kék
16:00 zárt
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2022. január 16. vasárnap
3 Dág KSE
0 Kistext II.
10:00
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
3 VESC
0 Győri DRC Kék
11:30
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
1 Kistext II.
2 ZTE Röplabda Klub
13:00
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
3 Dág KSE
0 Győri DRC Kék
14:30
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
0 ZTE Röplabda Klub
3 VESC
16:00
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
FOTÓGALÉRIA
2022.01.16.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Dág KSE - Kistext II. 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. NYUGAT `I`
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu