TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Fotó
Dokumentum Nyilatkozat TV
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. NYUGAT `H`
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
Szent Benedek RA- Kék 6 6 0 12 17 1 17,000 448 269 1,665
2.
ÉDRA-Tata 6 4 2 10 11 7 1,571 393 312 1,260
3.
Röpisuli Sportegyesület 6 2 4 8 8 10 0,800 350 387 0,904
4.
Győri DRC Sárga 6 0 6 6 0 18 0,000 227 450 0,504
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. december 4. szombat
10:00
Szent Benedek RA- Kék
3 - 0
Röpisuli Sportegyesület
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
11:30
ÉDRA-Tata
3 - 0
Győri DRC Sárga
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
13:00
Röpisuli Sportegyesület
1 - 2
ÉDRA-Tata
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
14:30
Szent Benedek RA- Kék
3 - 0
Győri DRC Sárga
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
16:00
Győri DRC Sárga
0 - 3
Röpisuli Sportegyesület
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
17:30
Szent Benedek RA- Kék
2 - 1
ÉDRA-Tata
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2022. január 15. szombat
10:00
Röpisuli Sportegyesület
0 - 3
Szent Benedek RA- Kék
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
11:30
Győri DRC Sárga
0 - 3
ÉDRA-Tata
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
13:00
Győri DRC Sárga
0 - 3
Szent Benedek RA- Kék
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
14:30
Röpisuli Sportegyesület
1 - 2
ÉDRA-Tata
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
16:00
Szent Benedek RA- Kék
3 - 0
ÉDRA-Tata
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
17:30
Röpisuli Sportegyesület
3 - 0
Győri DRC Sárga
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. NYUGAT `H`
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
Szent Benedek RA- Kék 6 6 0 12 17 1 17,000 448 269 1,665
2.
ÉDRA-Tata 6 4 2 10 11 7 1,571 393 312 1,260
3.
Röpisuli Sportegyesület 6 2 4 8 8 10 0,800 350 387 0,904
4.
Győri DRC Sárga 6 0 6 6 0 18 0,000 227 450 0,504
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. december 4. szombat
10:00
Szent Benedek RA- Kék
3 - 0
Röpisuli Sportegyesület
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
11:30
ÉDRA-Tata
3 - 0
Győri DRC Sárga
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
13:00
Röpisuli Sportegyesület
1 - 2
ÉDRA-Tata
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
14:30
Szent Benedek RA- Kék
3 - 0
Győri DRC Sárga
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
16:00
Győri DRC Sárga
0 - 3
Röpisuli Sportegyesület
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
17:30
Szent Benedek RA- Kék
2 - 1
ÉDRA-Tata
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. január 15. szombat
10:00
Röpisuli Sportegyesület
0 - 3
Szent Benedek RA- Kék
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
11:30
Győri DRC Sárga
0 - 3
ÉDRA-Tata
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
13:00
Győri DRC Sárga
0 - 3
Szent Benedek RA- Kék
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
14:30
Röpisuli Sportegyesület
1 - 2
ÉDRA-Tata
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
16:00
Szent Benedek RA- Kék
3 - 0
ÉDRA-Tata
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
17:30
Röpisuli Sportegyesület
3 - 0
Győri DRC Sárga
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. NYUGAT `H`
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Szent Benedek RA- Kék 6 6 0 12
2.
ÉDRA-Tata 6 4 2 10
3.
Röpisuli Sportegyesület 6 2 4 8
4.
Győri DRC Sárga 6 0 6 6
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. december 4. szombat
3 Szent Benedek RA- Kék
0 Röpisuli Sportegyesület
10:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 ÉDRA-Tata
0 Győri DRC Sárga
11:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
1 Röpisuli Sportegyesület
2 ÉDRA-Tata
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 Szent Benedek RA- Kék
0 Győri DRC Sárga
14:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
0 Győri DRC Sárga
3 Röpisuli Sportegyesület
16:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2 Szent Benedek RA- Kék
1 ÉDRA-Tata
17:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. január 15. szombat
0 Röpisuli Sportegyesület
3 Szent Benedek RA- Kék
10:00
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
0 Győri DRC Sárga
3 ÉDRA-Tata
11:30
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
0 Győri DRC Sárga
3 Szent Benedek RA- Kék
13:00
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
1 Röpisuli Sportegyesület
2 ÉDRA-Tata
14:30
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
3 Szent Benedek RA- Kék
0 ÉDRA-Tata
16:00
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
3 Röpisuli Sportegyesület
0 Győri DRC Sárga
17:30
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu