TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
Férfi NB I Liga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
MÁV ELŐRE SC- Foxconn 1 1 0 1 0 0 0 0 0 3 3 0 max 75 51 1,471
2.
MEAFC-Miskolc 1 1 0 1 0 0 0 0 0 3 3 0 max 76 59 1,288
3.
GLP Nyíregyháza 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 3 0,000 59 76 0,776
4.
Szolnoki Röplabda Klub 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 3 0,000 51 75 0,680
5.
Dág KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
6.
Rákosmente 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
7.
U17 Válogatott 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
8.
U19 Válogatott 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
9.
Vidux-Szegedi RSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
MŰSOR, EREDMÉNY
Még nincs időpont.
15:00
Rákosmente
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
2021. október 15. péntek
19:00
Szolnoki Röplabda Klub
0 - 3
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
VÁROSI SPORTCSARNOK
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2021. október 17. vasárnap
18:00
GLP Nyíregyháza
0 - 3
MEAFC-Miskolc
SZEGEDI KÁROLY SPORT- ÉS SZABADIDŐCENTRUM
4244 ÚJFEHÉRTÓ VASVÁRI PÁL UTCA 15
2021. október 22. péntek
19:00
U19 Válogatott
Vidux-Szegedi RSE
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
19:30
MEAFC-Miskolc
Dág KSE
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK
3508 MISKOLC EGYETEM ÚT 5
2021. október 23. szombat
19:00
U19 Válogatott
Szolnoki Röplabda Klub
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2021. október 24. vasárnap
15:00
Vidux-Szegedi RSE
GLP Nyíregyháza
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA-SZENT GELLÉRT FÓRUM
6728 SZEGED DOROZSMAI ÚT 2
19:00
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
Rákosmente
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
2021. október 26. kedd
19:00
U19 Válogatott
MEAFC-Miskolc
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2021. október 27. szerda
15:30
U17 Válogatott
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
OBO ARÉNA
2370 DABAS ISKOLA UTCA 5.
2021. október 28. csütörtök
19:00
U19 Válogatott
GLP Nyíregyháza
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2021. október 29. péntek
19:00
U17 Válogatott
Rákosmente
OBO ARÉNA
2370 DABAS ISKOLA UTCA 5.
2021. október 31. vasárnap
16:00
Szolnoki Röplabda Klub
Vidux-Szegedi RSE
VÁROSI SPORTCSARNOK
5000 SZOLNOK TISZALIGET
18:00
GLP Nyíregyháza
Dág KSE
SZEGEDI KÁROLY SPORT- ÉS SZABADIDŐCENTRUM
4244 ÚJFEHÉRTÓ VASVÁRI PÁL UTCA 15
2021. november 7. vasárnap
15:00
GLP Nyíregyháza
Vidux-Szegedi RSE
NAGYKÁLLÓI VÁROSI SPORTCSARNOK
4320 NAGYKÁLLÓ NAGYBALKÁNYI ÚT 2-6.
17:00
Dág KSE
MEAFC-Miskolc
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK
2510 DOROG ISKOLA ÚT 1.
2021. november 12. péntek
19:30
MEAFC-Miskolc
Vidux-Szegedi RSE
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK
3508 MISKOLC EGYETEM ÚT 5
2021. november 14. vasárnap
16:00
GLP Nyíregyháza
Szolnoki Röplabda Klub
NAGYKÁLLÓI VÁROSI SPORTCSARNOK
4320 NAGYKÁLLÓ NAGYBALKÁNYI ÚT 2-6.
17:00
Dág KSE
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK
2510 DOROG ISKOLA ÚT 1.
2021. november 19. péntek
19:30
Szolnoki Röplabda Klub
Dág KSE
VÁROSI SPORTCSARNOK
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2021. november 21. vasárnap
18:00
GLP Nyíregyháza
Rákosmente
SZEGEDI KÁROLY SPORT- ÉS SZABADIDŐCENTRUM
4244 ÚJFEHÉRTÓ VASVÁRI PÁL UTCA 15
19:00
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
MEAFC-Miskolc
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
2021. november 26. péntek
19:00
U17 Válogatott
MEAFC-Miskolc
OBO ARÉNA
2370 DABAS ISKOLA UTCA 5.
2021. november 27. szombat
17:30
U17 Válogatott
Dág KSE
OBO ARÉNA
2370 DABAS ISKOLA UTCA 5.
2021. november 28. vasárnap
00:00
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
Szolnoki Röplabda Klub
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
17:30
Vidux-Szegedi RSE
Rákosmente
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2021. december 10. péntek
19:30
MEAFC-Miskolc
GLP Nyíregyháza
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK
3508 MISKOLC EGYETEM ÚT 5
2021. december 16. csütörtök
19:00
U19 Válogatott
Rákosmente
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2021. december 17. péntek
19:00
U17 Válogatott
GLP Nyíregyháza
OBO ARÉNA
2370 DABAS ISKOLA UTCA 5.
2021. december 19. vasárnap
19:00
U19 Válogatott
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2021. december 20. hétfő
15:30
U17 Válogatott
Szolnoki Röplabda Klub
OBO ARÉNA
2370 DABAS ISKOLA UTCA 5.
2021. december 21. kedd
19:00
U17 Válogatott
Vidux-Szegedi RSE
OBO ARÉNA
2370 DABAS ISKOLA UTCA 5.
19:00
U19 Válogatott
Dág KSE
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2022. január 15. szombat
18:30
MEAFC-Miskolc
Rákosmente
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK
3508 MISKOLC EGYETEM ÚT 5
2022. január 16. vasárnap
17:30
Vidux-Szegedi RSE
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2022. január 21. péntek
19:30
MEAFC-Miskolc
Szolnoki Röplabda Klub
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK
3508 MISKOLC EGYETEM ÚT 5
2022. január 23. vasárnap
17:00
Dág KSE
Rákosmente
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK
2510 DOROG ISKOLA ÚT 1.
2022. január 28. péntek
19:00
Szolnoki Röplabda Klub
MEAFC-Miskolc
VÁROSI SPORTCSARNOK
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2022. január 30. vasárnap
15:00
Rákosmente
Dág KSE
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT
1173 BUDAPEST PESTI ÚT 88.
17:00
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
Vidux-Szegedi RSE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
2022. február 5. szombat
17:00
Vidux-Szegedi RSE
MEAFC-Miskolc
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2022. február 6. vasárnap
16:00
Szolnoki Röplabda Klub
GLP Nyíregyháza
VÁROSI SPORTCSARNOK
5000 SZOLNOK TISZALIGET
19:00
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
Dág KSE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
2022. február 12. szombat
15:00
Rákosmente
GLP Nyíregyháza
18:30
MEAFC-Miskolc
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK
3508 MISKOLC EGYETEM ÚT 5
2022. február 13. vasárnap
15:00
Rákosmente
Vidux-Szegedi RSE
17:00
Dág KSE
Szolnoki Röplabda Klub
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK
2510 DOROG ISKOLA ÚT 1.
2022. február 20. vasárnap
15:00
Rákosmente
MEAFC-Miskolc
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT
1173 BUDAPEST PESTI ÚT 88.
17:00
Dág KSE
GLP Nyíregyháza
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK
2510 DOROG ISKOLA ÚT 1.
17:00
Vidux-Szegedi RSE
Szolnoki Röplabda Klub
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2022. február 25. péntek
19:00
Szolnoki Röplabda Klub
Rákosmente
VÁROSI SPORTCSARNOK
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2022. február 27. vasárnap
17:00
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
GLP Nyíregyháza
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
17:00
Vidux-Szegedi RSE
Dág KSE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2022. március 6. vasárnap
15:00
Rákosmente
Szolnoki Röplabda Klub
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT
1173 BUDAPEST PESTI ÚT 88.
16:00
GLP Nyíregyháza
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
NAGYKÁLLÓI VÁROSI SPORTCSARNOK
4320 NAGYKÁLLÓ NAGYBALKÁNYI ÚT 2-6.
17:00
Dág KSE
Vidux-Szegedi RSE
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK
2510 DOROG ISKOLA ÚT 1.
HÍREK
2021.10.17.
Versenyek - teremröplabda / NB I férfi bajnokság
Férfi Extraliga: magabiztos sikerrel kezdett a címvédő
Három férfi Extraliga és egy NB I-es mérkőzésre került sor vasárnap a bajnokságban.
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
A vártnál nehezebb csabai siker az MTK ellen
Egy női Extraliga és egy-egy női és férfi NB I-es mérkőzést játszottak le pénteken.
FOTÓGALÉRIA
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Szolnoki Röplabda Klub - MÁV ELŐRE SC- Foxconn 0:3
NB I Férfi Bajnokság Liga alapszakasz
Férfi NB I Liga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
MÁV ELŐRE SC- Foxconn 1 1 0 1 0 0 0 0 0 3 3 0 max 75 51 1,471
2.
MEAFC-Miskolc 1 1 0 1 0 0 0 0 0 3 3 0 max 76 59 1,288
3.
GLP Nyíregyháza 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 3 0,000 59 76 0,776
4.
Szolnoki Röplabda Klub 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 3 0,000 51 75 0,680
5.
Dág KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
6.
Rákosmente 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
7.
U17 Válogatott 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
8.
U19 Válogatott 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
9.
Vidux-Szegedi RSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
MŰSOR, EREDMÉNY
Még nincs időpont.
15:00
Rákosmente
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
2021. október 15. péntek
19:00
Szolnoki Röplabda Klub
0 - 3
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
2021. október 17. vasárnap
18:00
GLP Nyíregyháza
0 - 3
MEAFC-Miskolc
SZEGEDI KÁROLY SPORT- ÉS SZABADIDŐCENTRUM ÚJFEHÉRTÓ
2021. október 22. péntek
19:00
U19 Válogatott
Vidux-Szegedi RSE
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
19:30
MEAFC-Miskolc
Dág KSE
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
2021. október 23. szombat
19:00
U19 Válogatott
Szolnoki Röplabda Klub
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2021. október 24. vasárnap
15:00
Vidux-Szegedi RSE
GLP Nyíregyháza
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA-SZENT GELLÉRT FÓRUM SZEGED
19:00
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
Rákosmente
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2021. október 26. kedd
19:00
U19 Válogatott
MEAFC-Miskolc
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2021. október 27. szerda
15:30
U17 Válogatott
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
OBO ARÉNA DABAS
2021. október 28. csütörtök
19:00
U19 Válogatott
GLP Nyíregyháza
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2021. október 29. péntek
19:00
U17 Válogatott
Rákosmente
OBO ARÉNA DABAS
2021. október 31. vasárnap
16:00
Szolnoki Röplabda Klub
Vidux-Szegedi RSE
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
18:00
GLP Nyíregyháza
Dág KSE
SZEGEDI KÁROLY SPORT- ÉS SZABADIDŐCENTRUM ÚJFEHÉRTÓ
2021. november 7. vasárnap
15:00
GLP Nyíregyháza
Vidux-Szegedi RSE
NAGYKÁLLÓI VÁROSI SPORTCSARNOK NAGYKÁLLÓ
17:00
Dág KSE
MEAFC-Miskolc
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK DOROG
2021. november 12. péntek
19:30
MEAFC-Miskolc
Vidux-Szegedi RSE
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
2021. november 14. vasárnap
16:00
GLP Nyíregyháza
Szolnoki Röplabda Klub
NAGYKÁLLÓI VÁROSI SPORTCSARNOK NAGYKÁLLÓ
17:00
Dág KSE
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK DOROG
2021. november 19. péntek
19:30
Szolnoki Röplabda Klub
Dág KSE
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
2021. november 21. vasárnap
18:00
GLP Nyíregyháza
Rákosmente
SZEGEDI KÁROLY SPORT- ÉS SZABADIDŐCENTRUM ÚJFEHÉRTÓ
19:00
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
MEAFC-Miskolc
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2021. november 26. péntek
19:00
U17 Válogatott
MEAFC-Miskolc
OBO ARÉNA DABAS
2021. november 27. szombat
17:30
U17 Válogatott
Dág KSE
OBO ARÉNA DABAS
2021. november 28. vasárnap
00:00
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
Szolnoki Röplabda Klub
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
17:30
Vidux-Szegedi RSE
Rákosmente
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2021. december 10. péntek
19:30
MEAFC-Miskolc
GLP Nyíregyháza
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
2021. december 16. csütörtök
19:00
U19 Válogatott
Rákosmente
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2021. december 17. péntek
19:00
U17 Válogatott
GLP Nyíregyháza
OBO ARÉNA DABAS
2021. december 19. vasárnap
19:00
U19 Válogatott
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2021. december 20. hétfő
15:30
U17 Válogatott
Szolnoki Röplabda Klub
OBO ARÉNA DABAS
2021. december 21. kedd
19:00
U17 Válogatott
Vidux-Szegedi RSE
OBO ARÉNA DABAS
19:00
U19 Válogatott
Dág KSE
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2022. január 15. szombat
18:30
MEAFC-Miskolc
Rákosmente
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
2022. január 16. vasárnap
17:30
Vidux-Szegedi RSE
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. január 21. péntek
19:30
MEAFC-Miskolc
Szolnoki Röplabda Klub
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
2022. január 23. vasárnap
17:00
Dág KSE
Rákosmente
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK DOROG
2022. január 28. péntek
19:00
Szolnoki Röplabda Klub
MEAFC-Miskolc
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
2022. január 30. vasárnap
15:00
Rákosmente
Dág KSE
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT BUDAPEST
17:00
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
Vidux-Szegedi RSE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2022. február 5. szombat
17:00
Vidux-Szegedi RSE
MEAFC-Miskolc
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. február 6. vasárnap
16:00
Szolnoki Röplabda Klub
GLP Nyíregyháza
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
19:00
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
Dág KSE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2022. február 12. szombat
15:00
Rákosmente
GLP Nyíregyháza
18:30
MEAFC-Miskolc
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
2022. február 13. vasárnap
15:00
Rákosmente
Vidux-Szegedi RSE
17:00
Dág KSE
Szolnoki Röplabda Klub
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK DOROG
2022. február 20. vasárnap
15:00
Rákosmente
MEAFC-Miskolc
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT BUDAPEST
17:00
Dág KSE
GLP Nyíregyháza
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK DOROG
17:00
Vidux-Szegedi RSE
Szolnoki Röplabda Klub
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. február 25. péntek
19:00
Szolnoki Röplabda Klub
Rákosmente
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
2022. február 27. vasárnap
17:00
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
GLP Nyíregyháza
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
17:00
Vidux-Szegedi RSE
Dág KSE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. március 6. vasárnap
15:00
Rákosmente
Szolnoki Röplabda Klub
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT BUDAPEST
16:00
GLP Nyíregyháza
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
NAGYKÁLLÓI VÁROSI SPORTCSARNOK NAGYKÁLLÓ
17:00
Dág KSE
Vidux-Szegedi RSE
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK DOROG
HÍREK
2021.10.17.
Versenyek - teremröplabda
NB I férfi bajnokság
Férfi Extraliga: magabiztos sikerrel kezdett a címvédő
Három férfi Extraliga és egy NB I-es mérkőzésre került sor vasárnap a bajnokságban.
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
A vártnál nehezebb csabai siker az MTK ellen
Egy női Extraliga és egy-egy női és férfi NB I-es mérkőzést játszottak le pénteken.
FOTÓGALÉRIA
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Szolnoki Röplabda Klub - MÁV ELŐRE SC- Foxconn 0:3
NB I Férfi Bajnokság Liga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
Férfi NB I Liga alapszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
MÁV ELŐRE SC- Foxconn 1 1 0 3
2.
MEAFC-Miskolc 1 1 0 3
3.
GLP Nyíregyháza 1 0 1 0
4.
Szolnoki Röplabda Klub 1 0 1 0
5.
Dág KSE 0 0 0 0
6.
Rákosmente 0 0 0 0
7.
U17 Válogatott 0 0 0 0
8.
U19 Válogatott 0 0 0 0
9.
Vidux-Szegedi RSE 0 0 0 0
MŰSOR, EREDMÉNY
Még nincs időpont.
Rákosmente
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
15:00
2021. október 15. péntek
0 Szolnoki Röplabda Klub
3 MÁV ELŐRE SC- Foxconn
19:00
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
2021. október 17. vasárnap
0 GLP Nyíregyháza
3 MEAFC-Miskolc
18:00
SZEGEDI KÁROLY SPORT- ÉS SZABADIDŐCENTRUM ÚJFEHÉRTÓ
2021. október 22. péntek
U19 Válogatott
Vidux-Szegedi RSE
19:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
MEAFC-Miskolc
Dág KSE
19:30
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
2021. október 23. szombat
U19 Válogatott
Szolnoki Röplabda Klub
19:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2021. október 24. vasárnap
Vidux-Szegedi RSE
GLP Nyíregyháza
15:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA-SZENT GELLÉRT FÓRUM SZEGED
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
Rákosmente
19:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2021. október 26. kedd
U19 Válogatott
MEAFC-Miskolc
19:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2021. október 27. szerda
U17 Válogatott
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
15:30
OBO ARÉNA DABAS
2021. október 28. csütörtök
U19 Válogatott
GLP Nyíregyháza
19:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2021. október 29. péntek
U17 Válogatott
Rákosmente
19:00
OBO ARÉNA DABAS
2021. október 31. vasárnap
Szolnoki Röplabda Klub
Vidux-Szegedi RSE
16:00
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
GLP Nyíregyháza
Dág KSE
18:00
SZEGEDI KÁROLY SPORT- ÉS SZABADIDŐCENTRUM ÚJFEHÉRTÓ
2021. november 7. vasárnap
GLP Nyíregyháza
Vidux-Szegedi RSE
15:00
NAGYKÁLLÓI VÁROSI SPORTCSARNOK NAGYKÁLLÓ
Dág KSE
MEAFC-Miskolc
17:00
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK DOROG
2021. november 12. péntek
MEAFC-Miskolc
Vidux-Szegedi RSE
19:30
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
2021. november 14. vasárnap
GLP Nyíregyháza
Szolnoki Röplabda Klub
16:00
NAGYKÁLLÓI VÁROSI SPORTCSARNOK NAGYKÁLLÓ
Dág KSE
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
17:00
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK DOROG
2021. november 19. péntek
Szolnoki Röplabda Klub
Dág KSE
19:30
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
2021. november 21. vasárnap
GLP Nyíregyháza
Rákosmente
18:00
SZEGEDI KÁROLY SPORT- ÉS SZABADIDŐCENTRUM ÚJFEHÉRTÓ
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
MEAFC-Miskolc
19:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2021. november 26. péntek
U17 Válogatott
MEAFC-Miskolc
19:00
OBO ARÉNA DABAS
2021. november 27. szombat
U17 Válogatott
Dág KSE
17:30
OBO ARÉNA DABAS
2021. november 28. vasárnap
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
Szolnoki Röplabda Klub
00:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
Vidux-Szegedi RSE
Rákosmente
17:30
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2021. december 10. péntek
MEAFC-Miskolc
GLP Nyíregyháza
19:30
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
2021. december 16. csütörtök
U19 Válogatott
Rákosmente
19:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2021. december 17. péntek
U17 Válogatott
GLP Nyíregyháza
19:00
OBO ARÉNA DABAS
2021. december 19. vasárnap
U19 Válogatott
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
19:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2021. december 20. hétfő
U17 Válogatott
Szolnoki Röplabda Klub
15:30
OBO ARÉNA DABAS
2021. december 21. kedd
U17 Válogatott
Vidux-Szegedi RSE
19:00
OBO ARÉNA DABAS
U19 Válogatott
Dág KSE
19:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2022. január 15. szombat
MEAFC-Miskolc
Rákosmente
18:30
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
2022. január 16. vasárnap
Vidux-Szegedi RSE
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
17:30
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. január 21. péntek
MEAFC-Miskolc
Szolnoki Röplabda Klub
19:30
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
2022. január 23. vasárnap
Dág KSE
Rákosmente
17:00
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK DOROG
2022. január 28. péntek
Szolnoki Röplabda Klub
MEAFC-Miskolc
19:00
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
2022. január 30. vasárnap
Rákosmente
Dág KSE
15:00
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT BUDAPEST
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
Vidux-Szegedi RSE
17:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2022. február 5. szombat
Vidux-Szegedi RSE
MEAFC-Miskolc
17:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. február 6. vasárnap
Szolnoki Röplabda Klub
GLP Nyíregyháza
16:00
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
Dág KSE
19:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2022. február 12. szombat
Rákosmente
GLP Nyíregyháza
15:00
MEAFC-Miskolc
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
18:30
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
2022. február 13. vasárnap
Rákosmente
Vidux-Szegedi RSE
15:00
Dág KSE
Szolnoki Röplabda Klub
17:00
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK DOROG
2022. február 20. vasárnap
Rákosmente
MEAFC-Miskolc
15:00
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT BUDAPEST
Dág KSE
GLP Nyíregyháza
17:00
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK DOROG
Vidux-Szegedi RSE
Szolnoki Röplabda Klub
17:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. február 25. péntek
Szolnoki Röplabda Klub
Rákosmente
19:00
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
2022. február 27. vasárnap
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
GLP Nyíregyháza
17:00
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
Vidux-Szegedi RSE
Dág KSE
17:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. március 6. vasárnap
Rákosmente
Szolnoki Röplabda Klub
15:00
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT BUDAPEST
GLP Nyíregyháza
MÁV ELŐRE SC- Foxconn
16:00
NAGYKÁLLÓI VÁROSI SPORTCSARNOK NAGYKÁLLÓ
Dág KSE
Vidux-Szegedi RSE
17:00
DOROG VÁROSI SPORTCSARNOK DOROG
HÍREK
2021.10.17.
Versenyek - teremröplabda
NB I férfi bajnokság
Férfi Extraliga: magabiztos sikerrel kezdett a címvédő
Három férfi Extraliga és egy NB I-es mérkőzésre került sor vasárnap a bajnokságban.
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
A vártnál nehezebb csabai siker az MTK ellen
Egy női Extraliga és egy-egy női és férfi NB I-es mérkőzést játszottak le pénteken.
FOTÓGALÉRIA
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Szolnoki Röplabda Klub - MÁV ELŐRE SC- Foxconn 0:3
NB I Férfi Bajnokság Liga alapszakasz
Impresszum
Adatkezelés
Impresszum
Adatkezelés
Impresszum
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu