NAPI MŰSOR
előző
2023. november 19. vasárnap
következő
mérkőzések száma:
265 db
H K Sze Cs P Szo V
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Nemzeti Bajnokság I. osztálya (NB I Extraliga) / Férfi NB I Extraliga alapszakasz
18:00
Vidux - Szegedi RSE
1 - 3
MAFC-BME
VÁROSI SPORTCSARNOK
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 33.
18:00
TFSE
0 - 3
PSE
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK
1123 BUDAPEST CSÖRSZ UTCA 2-10.
Nemzeti Bajnokság I. osztálya / Női NB I alapszakasz
14:30
Békéscsabai Röplabda SE
1 - 3
Gödöllői RC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
18:00
UTE U21
2 - 3
MTK Budapest
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
15:00
SZoESE
2 - 3
UNI GYŐR - SZESE
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
16:00
Hvse
3 - 0
RÖPISULI SE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
18:00
TRSE
3 - 0
Delta RSE
ÁRPÁD GIMNÁZIUM
2800 TATABÁNYA FŐ TÉR 1.
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Közép
15:00
Palota RSC
2 - 3
HÉP-KRC Röpke
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
15:00
PTE-PEAC - A
2 - 3
KRE SC
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Kelet
17:30
SZOLNOKI SPC
3 - 1
DEAC
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
18:00
SBTC
0 - 3
EVSI
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
16:00
Jászsági RK
1 - 3
DSZC-EÖTVÖS DSE
JP ARÉNA
5100 JÁSZBERÉNY VÁSÁR TÉR 17.
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság / Leány U20 IV. o. Közép `F` alapszakasz
09:00
Belvárosi Röpi Suli U20
RöPilis
MOZDULJ RÖPLABDA ARÉNA
1101 BUDAPEST MONORI UTCA 4.
10:30
RöPilis
UNI GYŐR - SZESE - B
MOZDULJ RÖPLABDA ARÉNA
1101 BUDAPEST MONORI UTCA 4.
12:00
Belvárosi Röpi Suli U20
UNI GYŐR - SZESE - B
MOZDULJ RÖPLABDA ARÉNA
1101 BUDAPEST MONORI UTCA 4.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 IV. osztály Észak-Nyugat `C` alapszakasz
10:00
UNI GYŐR - SZESE - B
0 - 3
MTE 1904
MKC EDZŐCSARNOK - BEJÁRATHOZ KÖZELI PÁLYA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
12:00
VESC Fehér
3 - 0
UNI GYŐR - SZESE - B
MKC EDZŐCSARNOK - BEJÁRATHOZ KÖZELI PÁLYA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
14:00
MTE 1904
3 - 0
VESC Fehér
MKC EDZŐCSARNOK - BEJÁRATHOZ KÖZELI PÁLYA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 IV. osztály Közp. 1 csoport alapszakasz
13:30
RöPilis
2 - 3
KESI-R.A. `B`
MOZDULJ SPORTCSARNOK
1101 BUDAPEST MONORI UTCA 4.
15:00
MOZDULJ SE Kék
0 - 3
VSD `A`
MOZDULJ SPORTCSARNOK
1101 BUDAPEST MONORI UTCA 4.
16:30
RöPilis
3 - 0
Panoráma SE - B
MOZDULJ SPORTCSARNOK
1101 BUDAPEST MONORI UTCA 4.
18:00
KESI-R.A. `B`
0 - 3
VSD `A`
MOZDULJ SPORTCSARNOK
1101 BUDAPEST MONORI UTCA 4.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 IV. osztály Közp. 2 csoport alapszakasz
10:30
VSD `B`
1 - 3
VSD `C`
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM BAJNOK GÉZA SPORTCSARNOK
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10.
10:30
Kistext
3 - 1
DKLSN `C
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM BAJNOK GÉZA SPORTCSARNOK
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10.
12:00
CTR
0 - 3
Kistext
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM BAJNOK GÉZA SPORTCSARNOK
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10.
12:00
DKLSN `C
0 - 3
VSD `C`
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM BAJNOK GÉZA SPORTCSARNOK
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10.
13:30
VSD `B`
0 - 3
CTR
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM BAJNOK GÉZA SPORTCSARNOK
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10.
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Fiú U17 I. osztály alapszakasz
11:00
Dág KSE
3 - 0
KESI-R.A.
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
13:00
KESI-R.A.
3 - 1
SZOLNOKI SPC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
15:00
SZOLNOKI SPC
0 - 3
Dág KSE
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Fiú U17 II. osztály alapszakasz
11:00
Lőrinc 2000 SE
3 - 1
PSE Piros
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
13:00
PSE Piros
3 - 1
MEAFC-Miskolc
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
15:00
MEAFC-Miskolc
1 - 3
Lőrinc 2000 SE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
11:00
DEAC
0 - 3
PSE Fehér
DE AGRÁR CAMPUS MUNKACSARNOK
4032 DEBRECEN BÖSZÖRMÉNYI ÚT 138.
13:00
PSE Fehér
3 - 0
PTE-PEAC
DE AGRÁR CAMPUS MUNKACSARNOK
4032 DEBRECEN BÖSZÖRMÉNYI ÚT 138.
15:00
PTE-PEAC
1 - 3
DEAC
DE AGRÁR CAMPUS MUNKACSARNOK
4032 DEBRECEN BÖSZÖRMÉNYI ÚT 138.
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Fiú U17 III. osztály KELET alapszakasz
10:00
Gödöllői RC U17 III
0 - 3
MAFC-NLG
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
11:30
Gyöngyösi Röplabda SE
2 - 3
SZOLNOKI SPC Kék
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
13:00
SZRSE Fekete
3 - 1
Gödöllői RC U17 III
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
14:30
MAFC-NLG
3 - 0
Gyöngyösi Röplabda SE
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
16:00
SZOLNOKI SPC Kék
1 - 3
SZRSE Fekete
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Fiú U17 III. osztály NYUGAT Felsőház alapszakasz
14:00
PSE Kék
1 - 3
SZoESE
PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK
1103 BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
16:00
SZoESE
0 - 3
DKLSN
PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK
1103 BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
18:00
DKLSN
3 - 1
PSE Kék
PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK
1103 BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Fiú U17 III. osztály NYUGAT Alsóház alapszakasz
14:00
Veszprém RK
0 - 3
MALÉV SC
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
16:00
MALÉV SC
3 - 0
TFSE
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
18:00
TFSE
3 - 1
Veszprém RK
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 I. osztály alapszakasz
11:00
Nyíregyháza
3 - 1
JRA Kék
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
13:00
JRA Kék
3 - 1
SZRSE Narancs
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
15:00
SZRSE Narancs
2 - 3
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
11:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
KASI U13 sárga
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
13:00
KASI U13 sárga
3 - 1
BRSE-Fehér
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
15:00
BRSE-Fehér
1 - 3
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
11:00
SZOSI A
1 - 3
UTE U 13 LILA
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
13:00
UTE U 13 LILA
1 - 3
SZOLNOKI SPC
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
15:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
SZOSI A
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 II. osztály KELET alapszakasz
10:00
KSE U13 fehér
0 - 3
Gödöllői RC U13 II
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:30
Gödöllői RC U13 II
2 - 1
KESI-R.A. `A`
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
13:00
KESI-R.A. `A`
3 - 0
KSE U13 fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
VASAS SC U13 FEHÉR
1 - 2
MISKOLCI SPORTISKOLA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
12:30
MISKOLCI SPORTISKOLA
3 - 0
Nyíregyháza Piros
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
14:00
Nyíregyháza Piros
2 - 1
VASAS SC U13 FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
11:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KISPEST SE A
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
12:30
KISPEST SE A
2 - 1
DVTK-PIROS
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
14:00
DVTK-PIROS
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 II. osztály KÖZÉP alapszakasz
11:00
PTE-PEAC
0 - 3
MTK Budapest
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
12:30
MTK Budapest
0 - 3
DKLSN `A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
14:00
DKLSN `A
1 - 2
PTE-PEAC
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
10:00
MÁV Előre
2 - 1
VASAS SC KÉK
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
11:30
VASAS SC KÉK
1 - 2
BVSC-Zugló D13
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
13:00
BVSC-Zugló D13
2 - 1
MÁV Előre
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 II. osztály NYUGAT alapszakasz
11:00
TRSE Fehér
1 - 2
SZBRA
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
12:30
SZBRA
1 - 2
Dabronc
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
14:00
Dabronc
2 - 1
TRSE Fehér
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
10:00
DSE Röplabda Akadémia
3 - 0
Delta RSE
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
11:30
Delta RSE
0 - 3
BDSE
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
13:00
BDSE
2 - 1
DSE Röplabda Akadémia
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
11:00
VESC Kék
1 - 2
Veszprém RK
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
12:30
Veszprém RK
0 - 3
NYBRSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
14:00
NYBRSE
2 - 1
VESC Kék
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 III. osztály KELET `A` alapszakasz
11:00
KESI-R.A. `B`
3 - 0
BKGDSE VOLLEYBALL U13
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
12:30
BKGDSE VOLLEYBALL U13
1 - 2
EMERICUS U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
14:00
EMERICUS U13 FEHÉR
2 - 1
KESI-R.A. `B`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:00
Tálent SE U13
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA
4030 DEBRECEN DIÓSZEGI ÚT 21
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
1 - 2
Palota RSC
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA
4030 DEBRECEN DIÓSZEGI ÚT 21
14:00
Palota RSC
1 - 2
Tálent SE U13
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA
4030 DEBRECEN DIÓSZEGI ÚT 21
10:00
CSRC
2 - 1
RÖPPALÁNTA SE
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK.
1214 BUDAPEST TEJÚT UTCA 2.
11:30
RÖPPALÁNTA SE
0 - 3
DEAC
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK.
1214 BUDAPEST TEJÚT UTCA 2.
13:00
DEAC
1 - 2
CSRC
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK.
1214 BUDAPEST TEJÚT UTCA 2.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 III. osztály KELET `B` alapszakasz
10:00
KSE U13 kék
2 - 1
MAFC-NLG
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:30
MAFC-NLG
2 - 1
DVTK-FEHÉR
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
13:00
DVTK-FEHÉR
1 - 2
KSE U13 kék
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
EMERICUS U13 ZÖLD
0 - 3
Viadukt SE U13 lány
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
12:30
Viadukt SE U13 lány
3 - 0
JRA Fehér
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
14:00
JRA Fehér
3 - 0
EMERICUS U13 ZÖLD
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
11:00
TKKSE
1 - 2
VRCK
KARCAGI SZC NAGY LÁSZLÓ GIMNÁZIUM
5340 KUNHEGYES KOSSUTH LAJOS UTCA 15-17.
12:30
VRCK
3 - 0
DKLSN `B
KARCAGI SZC NAGY LÁSZLÓ GIMNÁZIUM
5340 KUNHEGYES KOSSUTH LAJOS UTCA 15-17.
14:00
DKLSN `B
0 - 3
TKKSE
KARCAGI SZC NAGY LÁSZLÓ GIMNÁZIUM
5340 KUNHEGYES KOSSUTH LAJOS UTCA 15-17.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 III. osztály NYUGAT `A` alapszakasz
11:00
Petőfi SC
3 - 0
Veszprém RK Piros
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
12:30
Veszprém RK Piros
0 - 3
SMAFC-Líceum
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
14:00
SMAFC-Líceum
1 - 2
Petőfi SC
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
11:00
Balatonalmádi Röplabda
2 - 1
VESC Fehér
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
12:30
VESC Fehér
2 - 1
ZTE RÖPLABDA KLUB
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
14:00
ZTE RÖPLABDA KLUB
1 - 2
Balatonalmádi Röplabda
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
15:00
MÁV Előre fehér
0 - 3
NDRC
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
16:30
NDRC
2 - 1
UNI GYŐR - SZESE - Halász
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
18:00
UNI GYŐR - SZESE - Halász
2 - 1
MÁV Előre fehér
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 III. osztály NYUGAT `B` alapszakasz
11:00
Sümeg-Dabronc Sárga
1 - 2
Sümeg-Dabronc Kék
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5
12:30
Sümeg-Dabronc Kék
2 - 1
ÉDRA
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5
14:00
ÉDRA
0 - 3
Sümeg-Dabronc Sárga
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5
11:00
RÖPISULI SE
2 - 1
UNI GYŐR - SZESE
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
12:30
UNI GYŐR - SZESE
1 - 2
DÁG KSE
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
14:00
DÁG KSE
0 - 3
RÖPISULI SE
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
11:00
MTE 1904
2 - 1
TRSE Zöld
MKC EDZŐCSARNOK - CENTERPÁLYA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
12:30
TRSE Zöld
3 - 0
Nyirád-Dabronc
MKC EDZŐCSARNOK - CENTERPÁLYA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
14:00
Nyirád-Dabronc
1 - 2
MTE 1904
MKC EDZŐCSARNOK - CENTERPÁLYA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 IV. osztály Dél-Nyugat alapszakasz
11:00
TFSE - Kalocsa
1 - 2
KASI U13 kék
KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
6300 KALOCSA JÓKAI MÓR UTCA 1
12:30
KASI U13 kék
2 - 1
KASI U13 fehér
KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
6300 KALOCSA JÓKAI MÓR UTCA 1
14:00
KASI U13 fehér
2 - 1
TFSE - Kalocsa
KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
6300 KALOCSA JÓKAI MÓR UTCA 1
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 IV. osztály Észak-Mo. alapszakasz
10:00
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
1 - 2
EÖTVÖS DSE
BOCSKAI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA SPORTCSARNOKA
4220 HAJDÚBÖSZÖRMÉNY BOCSKAI ISTVÁN TÉR 11
11:30
Sülysápi SE
2 - 1
KVSRC
BOCSKAI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA SPORTCSARNOKA
4220 HAJDÚBÖSZÖRMÉNY BOCSKAI ISTVÁN TÉR 11
13:00
EÖTVÖS DSE
1 - 2
KVSRC
BOCSKAI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA SPORTCSARNOKA
4220 HAJDÚBÖSZÖRMÉNY BOCSKAI ISTVÁN TÉR 11
14:30
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
1 - 2
Sülysápi SE
BOCSKAI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA SPORTCSARNOKA
4220 HAJDÚBÖSZÖRMÉNY BOCSKAI ISTVÁN TÉR 11
16:00
EÖTVÖS DSE
1 - 2
Sülysápi SE
BOCSKAI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA SPORTCSARNOKA
4220 HAJDÚBÖSZÖRMÉNY BOCSKAI ISTVÁN TÉR 11
17:30
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
1 - 2
KVSRC
BOCSKAI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA SPORTCSARNOKA
4220 HAJDÚBÖSZÖRMÉNY BOCSKAI ISTVÁN TÉR 11
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 IV. osztály Közép-Mo. `C` alapszakasz
14:30
VSD
3 - 0
Hajta SE
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
14:30
KSE U13 sárga
1 - 2
RöPilis
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
16:00
Hajta SE
2 - 1
Belvárosi Röpi Suli U13
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
16:00
RöPilis
0 - 3
VSD
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
17:30
KSE U13 sárga
2 - 1
Belvárosi Röpi Suli U13
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 IV. osztály Közép-Mo. `D` alapszakasz
10:00
BVSC-ZUGLÓ K13
2 - 1
CTR
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
10:00
Grosics u13
2 - 1
Panoráma SE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
11:30
Panoráma SE
0 - 3
RSZSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
11:30
Grosics u13
0 - 3
CTR
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
13:00
BVSC-ZUGLÓ K13
2 - 1
RSZSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
U11 Országos Szupermini bajnokság / KEZDŐ, Első forduló - Szeged, 2023.11.19.
10:45
Kunhegyes ESE A
lejátszva
TKKSE`B`
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
10:45
TKKSE
lejátszva
Kunhegyes ESE B
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
11:30
Kunhegyes ESE A
lejátszva
HERCULES U11
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
11:30
TKKSE
lejátszva
TFSE - Kalocsa
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
12:15
TKKSE`B`
lejátszva
HERCULES U11
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
12:15
Kunhegyes ESE B
lejátszva
TFSE - Kalocsa
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
13:00
Kunhegyes ESE A
lejátszva
TKKSE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
13:00
TKKSE`B`
lejátszva
Kunhegyes ESE B
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
13:45
HERCULES U11
lejátszva
TFSE - Kalocsa
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
U11 Országos Szupermini bajnokság / HALADÓ, Első forduló - Szeged, 2023.11.19.
10:00
BRSE-Fehér
lejátszva
BRSE-Pink
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
10:00
SZRSE
lejátszva
BRSE-Kék
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
10:45
KESI-R.A. `B`
lejátszva
KESI-R.A. `A`
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
10:45
KESI-R.A. `D`
lejátszva
KESI-R.A. `C`
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
11:30
BRSE-Fehér
lejátszva
KESI-R.A. `B`
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
11:30
SZRSE
lejátszva
KESI-R.A. `D`
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
12:15
BRSE-Pink
lejátszva
KESI-R.A. `A`
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
12:15
BRSE-Kék
lejátszva
KESI-R.A. `C`
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
13:00
BRSE-Fehér
lejátszva
KESI-R.A. `A`
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
13:00
SZRSE
lejátszva
KESI-R.A. `C`
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
13:45
BRSE-Pink
lejátszva
KESI-R.A. `B`
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
13:45
BRSE-Kék
lejátszva
KESI-R.A. `D`
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
U11 Országos Szupermini bajnokság / KEZDŐ, Első forduló - Tatabánya, 2023.11.19.
10:00
Veszprém RK Piros
lejátszva
UTE U 11 BIBOR-K
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
10:00
Delta RSE narancs
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
10:30
Grosics
lejátszva
DKLSN B
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
10:30
Veszprém Volley
lejátszva
Veszprém RK Sárga
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
11:00
Veszprém RK Piros
lejátszva
Grosics
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
11:00
Delta RSE narancs
lejátszva
Veszprém Volley
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
11:30
UTE U 11 BIBOR-K
lejátszva
DKLSN B
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
11:30
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
Veszprém RK Sárga
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
12:00
Veszprém RK Piros
lejátszva
DKLSN B
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
12:00
Delta RSE narancs
lejátszva
Veszprém RK Sárga
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
12:30
UTE U 11 BIBOR-K
lejátszva
Grosics
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
12:30
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
Veszprém Volley
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
13:30
BDSE
lejátszva
VESC Fehér
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
13:30
TRSE KÉK
lejátszva
SZOSI A
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
14:00
BDSE
lejátszva
SZOSI B
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
14:00
TRSE KÉK
lejátszva
VESC Kék
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
14:30
VESC Fehér
lejátszva
SZOSI B
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
14:30
SZOSI A
lejátszva
VESC Kék
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
15:00
BDSE
lejátszva
TRSE KÉK
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
15:00
VESC Fehér
lejátszva
SZOSI A
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
15:30
SZOSI B
lejátszva
VESC Kék
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
U11 Országos Szupermini bajnokság / HALADÓ, Első forduló - Tatabánya, 2023.11.19.
10:00
BVSC-Zugló
lejátszva
UTE U11 LILA-H
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
10:00
TRSE Zöld
lejátszva
UTE U11 PINK-H
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
10:45
Delta RSE fekete
lejátszva
DKLSN A
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
10:45
DÁG KSE
lejátszva
VSD
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
11:30
BVSC-Zugló
lejátszva
Delta RSE fekete
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
11:30
TRSE Zöld
lejátszva
DÁG KSE
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
12:15
UTE U11 LILA-H
lejátszva
DKLSN A
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
12:15
UTE U11 PINK-H
lejátszva
VSD
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
13:00
BVSC-Zugló
lejátszva
DKLSN A
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
13:00
TRSE Zöld
lejátszva
VSD
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
13:45
UTE U11 LILA-H
lejátszva
Delta RSE fekete
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
13:45
UTE U11 PINK-H
lejátszva
DÁG KSE
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
STRANDRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Park RP Kupa 2023 ősz | női A-kat. / `A` csoport
NŐI FELNŐTT
09:00
CSUKLY - ERDÉLYI
2 - 0
SZABÓ - SZABÓ
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
10:20
CHOVÁN - VILLÁM
2 - 0
CSUKLY - ERDÉLYI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női A-kat. / `B` csoport
NŐI FELNŐTT
09:00
FARKAS - TÓTH
0 - 2
BŐDI - DIBUSZ
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
10:20
BREUER - KRISTÓF
2 - 0
BŐDI - DIBUSZ
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női A-kat. / `C` csoport
NŐI FELNŐTT
09:40
SEBŐK - SVANTNER
2 - 0
BAGINYI-KORCSÁK - KÉRI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
11:00
MÁRKI - SZENTESI
2 - 1
SEBŐK - SVANTNER
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női A-kat. / `D` csoport
NŐI FELNŐTT
09:40
SÁRKÖZY - VITÁNYI
2 - 1
CZIFRIK - MUNKÁCSI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
11:00
STRENNER - TRENCSÉNYI
1 - 2
SÁRKÖZY - VITÁNYI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női A-kat. / Nyolcaddöntő
NŐI FELNŐTT
11:40
SEBŐK - SVANTNER
2 - 1
CZIFRIK - MUNKÁCSI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
11:40
BŐDI - DIBUSZ
2 - 0
BAGINYI-KORCSÁK - KÉRI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
12:40
CSUKLY - ERDÉLYI
1 - 2
FARKAS - TÓTH
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
12:40
STRENNER - TRENCSÉNYI
2 - 1
SZABÓ - SZABÓ
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női A-kat. / Negyeddöntő
NŐI FELNŐTT
13:00
CHOVÁN - VILLÁM
2 - 0
SEBŐK - SVANTNER
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
13:40
SÁRKÖZY - VITÁNYI
2 - 1
BŐDI - DIBUSZ
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
14:40
MÁRKI - SZENTESI
0 - 2
FARKAS - TÓTH
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
14:40
BREUER - KRISTÓF
2 - 0
STRENNER - TRENCSÉNYI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női A-kat. / Elődöntő
NŐI FELNŐTT
15:40
CHOVÁN - VILLÁM
2 - 0
SÁRKÖZY - VITÁNYI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
15:40
FARKAS - TÓTH
0 - 2
BREUER - KRISTÓF
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női A-kat. / Bronzmérkőzés
NŐI FELNŐTT
16:40
SÁRKÖZY - VITÁNYI
2 - 1
FARKAS - TÓTH
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női A-kat. / Döntő
NŐI FELNŐTT
16:40
CHOVÁN - VILLÁM
2 - 0
BREUER - KRISTÓF
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | U22 férfi 4* / `A` csoport
FÉRFI U22
09:00
HALAS - SÁRIK-VERESS
2 - 0
CSUKLY - PÁDÁR
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
10:00
FILE - DUCSAI
2 - 0
KELEMEN - PELLE
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
11:00
HALAS - SÁRIK-VERESS
2 - 0
FILE - DUCSAI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
12:00
CSUKLY - PÁDÁR
0 - 2
KELEMEN - PELLE
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | U22 férfi 4* / `B` csoport
FÉRFI U22
09:00
BUTI - TORDA
2 - 0
FORGÁCS - SZANISZLÓ
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
10:00
SZŰTS - PONGRÁCZ
2 - 0
KISS-BERTÓK - KÁMÁN
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
11:00
BUTI - TORDA
1 - 2
SZŰTS - PONGRÁCZ
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
12:00
FORGÁCS - SZANISZLÓ
0 - 2
KISS-BERTÓK - KÁMÁN
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | U22 férfi 4* / Negyeddöntő
FÉRFI U22
13:00
FILE - DUCSAI
2 - 0
KISS-BERTÓK - KÁMÁN
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
13:00
BUTI - TORDA
2 - 0
KELEMEN - PELLE
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | U22 férfi 4* / Elődöntő
FÉRFI U22
13:20
HALAS - SÁRIK-VERESS
2 - 0
BUTI - TORDA
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
14:00
SZŰTS - PONGRÁCZ
2 - 1
FILE - DUCSAI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | U22 férfi 4* / Bronzmérkőzés
FÉRFI U22
15:00
BUTI - TORDA
2 - 0
FILE - DUCSAI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | U22 férfi 4* / Döntő
FÉRFI U22
15:00
HALAS - SÁRIK-VERESS
0 - 2
SZŰTS - PONGRÁCZ
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női U20 4* / A csoport
NŐI U20
11:40
GULYÁS - TOURNEUR
0 - 1
SEBŐK - SVANTNER
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női U20 4* / B csoport
NŐI U20
11:40
FORIÁN-SZABÓ - PETHŐ
0 - 1
FARKAS - TÓTH
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női U20 4* / C csoport
NŐI U20
09:40
LIPTÁK - HARMATI
1 - 0
MURÁNYI - TÓTH
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
11:00
STEIGAUF - STEIGAUF
1 - 0
MURÁNYI - TÓTH
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
12:20
STEIGAUF - STEIGAUF
1 - 0
LIPTÁK - HARMATI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női U20 4* / D csoport
NŐI U20
09:40
BAGINYI-KORCSÁK - KÉRI
1 - 0
FODOR - ROZGONYI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
11:00
ZÖLD - CZEFFER
1 - 0
FODOR - ROZGONYI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
12:20
ZÖLD - CZEFFER
0 - 1
BAGINYI-KORCSÁK - KÉRI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női U20 4* / E csoport
NŐI U20
10:00
POCSAI - BOROS
1 - 0
WÜHRL - BALLA
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
11:20
TAMÁS - KIS
1 - 0
WÜHRL - BALLA
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
12:40
TAMÁS - KIS
0 - 1
POCSAI - BOROS
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női U20 4* / F csoport
NŐI U20
10:00
NEMES - POLGÁR
1 - 0
PIRCS - R.NAGY
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
11:20
CSUTA - HÜSE
1 - 0
PIRCS - R.NAGY
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
12:40
CSUTA - HÜSE
0 - 1
NEMES - POLGÁR
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női U20 4* / G csoport
NŐI U20
09:20
TÓTH - TAKÁCS
1 - 0
VICSOREK - PÁHI-GASPAROVICS
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
10:40
BALOGH - ZÁDOR
1 - 0
VICSOREK - PÁHI-GASPAROVICS
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
12:00
BALOGH - ZÁDOR
0 - 1
TÓTH - TAKÁCS
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női U20 4* / H csoport
NŐI U20
09:20
GYEBNÁR - STRÉBL
1 - 0
MÁLNAY - KISS
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
10:40
HORDÓS - TÓTH
1 - 0
MÁLNAY - KISS
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
12:00
HORDÓS - TÓTH
0 - 1
GYEBNÁR - STRÉBL
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női U20 4* / Keresztjáték 16 közé jutásért
NŐI U20
13:00
GULYÁS - TOURNEUR
0 - 1
FODOR - ROZGONYI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
13:00
FORIÁN-SZABÓ - PETHŐ
0 - 1
MURÁNYI - TÓTH
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
13:40
TAMÁS - KIS
1 - 0
VICSOREK - PÁHI-GASPAROVICS
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
13:40
CSUTA - HÜSE
1 - 0
MÁLNAY - KISS
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
14:00
BALOGH - ZÁDOR
1 - 0
WÜHRL - BALLA
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
14:00
HORDÓS - TÓTH
1 - 0
PIRCS - R.NAGY
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női U20 4* / Nyolcaddöntő
NŐI U20
14:20
SEBŐK - SVANTNER
1 - 0
MURÁNYI - TÓTH
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
14:20
FARKAS - TÓTH
1 - 0
FODOR - ROZGONYI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
14:40
STEIGAUF - STEIGAUF
1 - 0
ZÖLD - CZEFFER
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
14:40
BAGINYI-KORCSÁK - KÉRI
0 - 1
LIPTÁK - HARMATI
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
15:00
POCSAI - BOROS
1 - 0
CSUTA - HÜSE
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
15:00
NEMES - POLGÁR
0 - 1
TAMÁS - KIS
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
15:20
TÓTH - TAKÁCS
1 - 0
HORDÓS - TÓTH
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
15:20
GYEBNÁR - STRÉBL
1 - 0
BALOGH - ZÁDOR
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női U20 4* / Negyeddöntő
NŐI U20
15:40
SEBŐK - SVANTNER
0 - 1
GYEBNÁR - STRÉBL
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
15:40
FARKAS - TÓTH
1 - 0
TÓTH - TAKÁCS
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
16:00
STEIGAUF - STEIGAUF
1 - 0
TAMÁS - KIS
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
16:00
LIPTÁK - HARMATI
0 - 1
POCSAI - BOROS
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
Park RP Kupa 2023 ősz | női U20 4* / Elődöntő
NŐI U20
16:20
GYEBNÁR - STRÉBL
1 - 0
POCSAI - BOROS
SANDLAND
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 90-92
16:20
FARKAS - TÓTH
1 - 0
STEIGAUF - STEIGAUF