NAPI MŰSOR
előző
2023. november 18. szombat
következő
mérkőzések száma:
163 db
H K Sze Cs P Szo V
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Nemzeti Bajnokság I. osztálya (NB I Extraliga) / Férfi NB I Extraliga alapszakasz
15:00
DÁG KSE
3 - 0
DKSE
SUZUKI ARÉNA
2500 ESZTERGOM HELISHER JÓZSEF ÚT 5.
Nemzeti Bajnokság I. osztálya / Női NB I alapszakasz
19:30
BDSE-EMERICUS
0 - 3
TFSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
18:00
BVSC-Zugló
2 - 3
Vasas SC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
Kispest SE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
Magyar Kupa / Magyar Kupa nyolcaddöntő
14:00
DEAC
0 - 3
UTE
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
17:00
SZBRA
3 - 2
MÁV Előre Foxconn
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Közép
10:00
Kistext
2 - 3
EMERICUS - BDSE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
Nemzeti Bajnokság II. osztálya / Férfi Nemzeti Bajnokság II. osztálya
11:00
PTE-PEAC
3 - 0
BTDSE Taksony
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
13:00
BTDSE Taksony
3 - 1
Gödöllői RC II
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
15:00
PTE-PEAC
3 - 2
Gödöllői RC II
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
12:30
Kistext SE
0 - 3
Gyöngyösi Röplabda SE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
14:30
Gyöngyösi Röplabda SE
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
16:30
Kistext SE
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 I. osztály alapszakasz
14:30
SZOSI A
3 - 0
KESI-R.A. `A`
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
16:00
KESI-R.A. `A`
0 - 3
UTE U 17 LILA
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
17:30
UTE U 17 LILA
3 - 2
SZOSI A
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
11:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
SZBRA I.
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
SZBRA I.
1 - 3
Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:00
Nyíregyháza
1 - 3
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
11:00
BRSE-Fehér
1 - 3
MTK Budapest
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
MTK Budapest
3 - 2
DKLSN `A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
DKLSN `A
1 - 3
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 II. osztály KELET alapszakasz
10:00
KSE U17 kék
0 - 3
VASAS SC KÉK
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
12:00
VASAS SC KÉK
3 - 1
Gödöllői RC U17 I
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
14:00
Gödöllői RC U17 I
0 - 3
KSE U17 kék
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
DVTK
0 - 3
SZOLNOKI SPC
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
13:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
SZRSE Narancs
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
15:00
SZRSE Narancs
3 - 1
DVTK
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
11:00
BVSC-Zugló
3 - 1
EMERICUS-NIKOLA TESLA
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
13:00
EMERICUS-NIKOLA TESLA
0 - 3
MISKOLCI VSC FEHÉR
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
15:00
MISKOLCI VSC FEHÉR
0 - 3
BVSC-Zugló
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 II. osztály NYUGAT alapszakasz
11:00
Közgáz SC
0 - 3
MÁV Előre kék
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
13:00
MÁV Előre kék
3 - 2
SZBRA II.
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
15:00
SZBRA II.
3 - 0
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
11:00
VESC Kék
3 - 0
KASI U17
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
13:00
KASI U17
3 - 0
DKLSN `B
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
15:00
DKLSN `B
0 - 3
VESC Kék
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
11:00
Delta RSE
3 - 1
BDSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
BDSE
3 - 1
TRSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
15:00
TRSE
3 - 2
Delta RSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
3 - 0
EVSI-B
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
13:00
EVSI-B
1 - 3
UTE U 17 FEHÉR
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
15:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Gyöngyösi Röplabda SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
10:00
Palota RSC
3 - 1
KVSRC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
12:00
KVSRC
3 - 0
SBTC u17 A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
14:00
SBTC u17 A
1 - 3
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
11:00
Viadukt SE U17 lány
0 - 3
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM
2051 BIATORBÁGY ANTAL JÓZSEF UTCA 1
13:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 - 0
BTDSE
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM
2051 BIATORBÁGY ANTAL JÓZSEF UTCA 1
15:00
BTDSE
1 - 3
Viadukt SE U17 lány
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM
2051 BIATORBÁGY ANTAL JÓZSEF UTCA 1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 III. osztály KELET `B` alapszakasz
11:00
EÖTVÖS DSE `A`
1 - 3
DEAC
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
13:00
DEAC
3 - 0
MISKOLCI VSC ZÖLD
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
15:00
MISKOLCI VSC ZÖLD
0 - 3
EÖTVÖS DSE `A`
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
11:00
SZOLNOKI SPC Kék
3 - 1
TKKSE
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
13:00
TKKSE
3 - 0
SZRSE Fekete
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
15:00
SZRSE Fekete
0 - 3
SZOLNOKI SPC Kék
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
11:00
BRSE - Kék
3 - 0
Gödöllői RC U17 III
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
Gödöllői RC U17 III
0 - 3
EVSI-A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
EVSI-A
3 - 0
BRSE - Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 III. osztály NYUGAT `A` alapszakasz
10:00
SZOSI B
2 - 3
RÖPISULI SE
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
11:30
RÖPISULI SE
3 - 1
UNI GYŐR - SZESE - A
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
13:00
UNI GYŐR - SZESE - A
2 - 3
SZOSI B
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
14:00
Veszprém Volley
3 - 0
EMERICUS U17 B
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
16:00
EMERICUS U17 B
0 - 3
NYBRSE
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
18:00
NYBRSE
3 - 0
Veszprém Volley
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
11:00
Győri DRC Sárga U17
3 - 0
DÁG KSE
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
13:00
DÁG KSE
3 - 0
ZTE RÖPLABDA KLUB
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
15:00
ZTE RÖPLABDA KLUB
0 - 3
Győri DRC Sárga U17
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` alapszakasz
11:00
MTK Budapest fehér
3 - 0
MÁV Előre fehér
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
MÁV Előre fehér
3 - 1
Petőfi SC
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
15:00
Petőfi SC
1 - 3
MTK Budapest fehér
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
11:00
PTE-PEAC - A
3 - 0
BUDAÖRSI DSE `B`
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
13:00
BUDAÖRSI DSE `B`
0 - 3
KISPEST SE A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
15:00
KISPEST SE A
3 - 0
PTE-PEAC - A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
11:00
UTE U 17 BÍBOR
3 - 0
KISPEST SE B
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
KISPEST SE B
0 - 3
Lőrinc 2000 SE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
Lőrinc 2000 SE
1 - 3
UTE U 17 BÍBOR
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 IV. osztály Észak-Nyugat `D` alapszakasz
13:00
Győri DRC Zöld U17
0 - 3
SMAFC-Líceum
BERZSENYI DÁNIEL EVANGÉLIKUS GIMN. ÉS KOLL.
9400 SOPRON SZÉCHENYI TÉR 11.
15:00
Veszprém RK
3 - 0
Győri DRC Zöld U17
BERZSENYI DÁNIEL EVANGÉLIKUS GIMN. ÉS KOLL.
9400 SOPRON SZÉCHENYI TÉR 11.
17:00
SMAFC-Líceum
3 - 0
Veszprém RK
BERZSENYI DÁNIEL EVANGÉLIKUS GIMN. ÉS KOLL.
9400 SOPRON SZÉCHENYI TÉR 11.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 IV. osztály Dél-Nyugat alapszakasz
10:00
TFSE - Kalocsa
3 - 0
Sugovica Sportiskola SE
KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
6300 KALOCSA JÓKAI MÓR UTCA 1
11:30
Vitál Sport
3 - 1
PTE-PEAC - B
KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
6300 KALOCSA JÓKAI MÓR UTCA 1
13:00
Sugovica Sportiskola SE
0 - 3
DARC U 17
KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
6300 KALOCSA JÓKAI MÓR UTCA 1
14:30
PTE-PEAC - B
1 - 3
TFSE - Kalocsa
KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
6300 KALOCSA JÓKAI MÓR UTCA 1
16:00
DARC U 17
1 - 3
Vitál Sport
KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
6300 KALOCSA JÓKAI MÓR UTCA 1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 IV. osztály Közp. 3 csoport alapszakasz
09:00
KSE U17 sárga
0 - 3
BKGDSE VOLLEYBALL U17
MOZDULJ SPORTCSARNOK
1101 BUDAPEST MONORI UTCA 4.
10:30
KSE U17 sárga
0 - 3
Panoráma SE - Gravitas
MOZDULJ SPORTCSARNOK
1101 BUDAPEST MONORI UTCA 4.
12:00
BKGDSE VOLLEYBALL U17
0 - 3
Panoráma SE - Gravitas
MOZDULJ SPORTCSARNOK
1101 BUDAPEST MONORI UTCA 4.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 IV. osztály Észak-Kelet `A` alapszakasz
11:00
EÖTVÖS DSE `B`
3 - 0
SZOLNOKI SPC Sárga
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
12:30
Szentesi KKRSZ
2 - 1
SZOLNOKI SPC Sárga
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
14:00
EÖTVÖS DSE `B`
3 - 0
Szentesi KKRSZ
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 IV. osztály Észak-Kelet `B` alapszakasz
10:00
SBTC u17 B
0 - 3
VRCK
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
11:30
TÁLENT SE U17 SzentLászló
0 - 3
ÚSK
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
13:00
VRCK
3 - 0
TÁLENT SE U17 SzentLászló
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
14:30
SBTC u17 B
0 - 3
ÚSK
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
16:00
VRCK
2 - 1
ÚSK
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
17:30
SBTC u17 B
2 - 1
TÁLENT SE U17 SzentLászló
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Fiú U17 I. osztály alapszakasz
11:00
SZRSE
2 - 3
PSE Zöld
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
13:00
PSE Zöld
1 - 3
MÁV Előre
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
15:00
MÁV Előre
3 - 0
SZRSE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
11:00
DSE Röplabda Akadémia
1 - 3
Fino Kaposvár
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
13:00
Fino Kaposvár
2 - 3
GLP
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
15:00
GLP
1 - 3
DSE Röplabda Akadémia
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Fiú U17 II. osztály alapszakasz
11:00
VRCK
1 - 3
UNI GYŐR - SZESE
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
13:00
UNI GYŐR - SZESE
3 - 1
Petőfi SC
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
15:00
Petőfi SC
3 - 0
VRCK
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 II. osztály KÖZÉP alapszakasz
10:00
TRSE Kék
3 - 0
EMERICUS U13 PIROS
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:30
EMERICUS U13 PIROS
3 - 0
Veszprém Volley
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
Veszprém Volley
0 - 3
TRSE Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság / Fiú U13 I. osztály alapszakasz
13:00
PSE Zöld
0 - 3
KESI-R.A. `A`
PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK
1103 BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
15:00
KESI-R.A. `A`
3 - 1
VRCK
PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK
1103 BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
17:00
VRCK
2 - 3
PSE Zöld
PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK
1103 BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
11:00
Kunhegyes ESE
1 - 3
Egri VSI
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
13:00
Egri VSI
3 - 1
DSE Röplabda Akadémia
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
15:00
DSE Röplabda Akadémia
2 - 3
Kunhegyes ESE
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
10:00
SZOLNOKI SPC
1 - 3
SZRSE
KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
5000 SZOLNOK KASSAI UTCA 29.
12:00
SZRSE
0 - 3
DÁG KSE
KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
5000 SZOLNOK KASSAI UTCA 29.
14:00
DÁG KSE
3 - 1
SZOLNOKI SPC
KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
5000 SZOLNOK KASSAI UTCA 29.
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság / Fiú U13 II. osztály KELET alapszakasz
11:00
KESI-R.A. `B`
2 - 1
CSRC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
12:30
CSRC
0 - 3
DEAC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
14:00
DEAC
1 - 2
KESI-R.A. `B`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:00
Hajta SE
3 - 0
Tomajmonostora
FÖLDVÁRY KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2764 TÁPIÓBICSKE RÁKÓCZI ÚT 82.
12:30
Tomajmonostora
1 - 2
MEAFC-Bársony
FÖLDVÁRY KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2764 TÁPIÓBICSKE RÁKÓCZI ÚT 82.
14:00
MEAFC-Bársony
1 - 2
Hajta SE
FÖLDVÁRY KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2764 TÁPIÓBICSKE RÁKÓCZI ÚT 82.
12:30
TFSE
1 - 2
MEAFC-Martinkertváros
TFSE RÖPLABDA CSARNOK
1123 BUDAPEST ALKOTÁS UTCA 42-48.
14:00
MEAFC-Martinkertváros
1 - 2
MEAFC-Felsőzsolca
TFSE RÖPLABDA CSARNOK
1123 BUDAPEST ALKOTÁS UTCA 42-48.
15:30
MEAFC-Felsőzsolca
2 - 1
TFSE
TFSE RÖPLABDA CSARNOK
1123 BUDAPEST ALKOTÁS UTCA 42-48.
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság / Fiú U13 II. osztály NYUGAT alapszakasz
11:00
Dabronc
0 - 3
MTE 1904
TORNATEREM DABRONC
8345 DABRONC KOSSUTH UTCA 53
12:30
MTE 1904
3 - 0
PTE-PEAC
TORNATEREM DABRONC
8345 DABRONC KOSSUTH UTCA 53
14:00
PTE-PEAC
1 - 2
Dabronc
TORNATEREM DABRONC
8345 DABRONC KOSSUTH UTCA 53
10:00
Veszprém RK
0 - 3
Viadukt SE U13 fiú
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
11:30
Viadukt SE U13 fiú
1 - 2
Fino Kaposvár `A`
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
13:00
Fino Kaposvár `A`
3 - 0
Veszprém RK
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
10:00
MÁV Előre
1 - 2
MAFC-NLG
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
11:30
MAFC-NLG
0 - 3
Fino Kaposvár `B`
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
13:00
Fino Kaposvár `B`
1 - 2
MÁV Előre
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
U11 Országos Szupermini bajnokság / KEZDŐ, Első forduló - Nyíregyháza, 2023.11.18.
11:00
Báthory DSE
lejátszva
SUSI
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
11:00
DVTK-GÁRDONYI
lejátszva
DVTK
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
11:00
ÚSK
lejátszva
NYÍREGYHÁZA
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
11:45
MISKOLCI SPORTISKOLA
lejátszva
Báthory DSE
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
11:45
SUSI
lejátszva
DVTK-GÁRDONYI
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
11:45
DVTK
lejátszva
ÚSK
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
13:00
NYÍREGYHÁZA
lejátszva
MISKOLCI SPORTISKOLA
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
13:00
Báthory DSE
lejátszva
DVTK-GÁRDONYI
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
13:00
SUSI
lejátszva
ÚSK
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
13:45
ÚSK
lejátszva
MISKOLCI SPORTISKOLA
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
13:45
NYÍREGYHÁZA
lejátszva
Báthory DSE
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
13:45
SUSI
lejátszva
DVTK
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
14:30
DVTK
lejátszva
MISKOLCI SPORTISKOLA
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
14:30
DVTK-GÁRDONYI
lejátszva
NYÍREGYHÁZA
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
ÜLŐRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
NBI vegyes Ülőröplabda Bajnokság / NBI vegyes Ülőröplabda Bajnokság 2023.11.18.
09:30
MOZDULJ Budapest
0 - 3
MOZDULJ SE
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10
11:00
MOZDULJ Női
1 - 3
NYÍREGYHÁZA
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10
12:30
MOZDULJ SE
3 - 0
TRSE
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10
14:00
NYÍREGYHÁZA
3 - 0
HAMBURGER SE
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10
15:30
MTK
0 - 3
MOZDULJ SE
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10
17:00
PANORÁMA
0 - 3
NYÍREGYHÁZA
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10
18:30
NYÍREGYHÁZA
1 - 3
MOZDULJ SE
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10
09:30
TRSE
3 - 0
MTK
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10
11:00
HAMBURGER SE
0 - 3
PANORÁMA
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10
12:30
MOZDULJ Budapest
3 - 0
MTK
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10
14:00
MOZDULJ Női
3 - 0
PANORÁMA
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10
15:30
TRSE
3 - 0
MOZDULJ Budapest
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10
17:00
HAMBURGER SE
0 - 3
MOZDULJ Női
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10
18:30
MOZDULJ Női
2 - 3
MOZDULJ Budapest
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10
NAPI MŰSOR
2023. november 18. szombat
mérkőzések száma:
163 db
H K Sze Cs P Szo V
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Nemzeti Bajnokság I. osztálya (NB I Extraliga) / Férfi NB I Extraliga alapszakasz
15:00
DÁG KSE
3 - 0
DKSE
SUZUKI ARÉNA ESZTERGOM
Nemzeti Bajnokság I. osztálya / Női NB I alapszakasz
19:30
BDSE-EMERICUS
0 - 3
TFSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
18:00
BVSC-Zugló
2 - 3
Vasas SC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
Kispest SE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
Magyar Kupa / Magyar Kupa nyolcaddöntő
14:00
DEAC
0 - 3
UTE
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
17:00
SZBRA
3 - 2
MÁV Előre Foxconn
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Közép
10:00
Kistext
2 - 3
EMERICUS - BDSE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
Nemzeti Bajnokság II. osztálya / Férfi Nemzeti Bajnokság II. osztálya
11:00
PTE-PEAC
3 - 0
BTDSE Taksony
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
13:00
BTDSE Taksony
3 - 1
Gödöllői RC II
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
15:00
PTE-PEAC
3 - 2
Gödöllői RC II
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
12:30
Kistext SE
0 - 3
Gyöngyösi Röplabda SE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
14:30
Gyöngyösi Röplabda SE
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
16:30
Kistext SE
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 I. osztály alapszakasz
14:30
SZOSI A
3 - 0
KESI-R.A. `A`
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
16:00
KESI-R.A. `A`
0 - 3
UTE U 17 LILA
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
17:30
UTE U 17 LILA
3 - 2
SZOSI A
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
11:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
SZBRA I.
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
SZBRA I.
1 - 3
Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:00
Nyíregyháza
1 - 3
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
11:00
BRSE-Fehér
1 - 3
MTK Budapest
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
MTK Budapest
3 - 2
DKLSN `A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
DKLSN `A
1 - 3
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 II. osztály KELET alapszakasz
10:00
KSE U17 kék
0 - 3
VASAS SC KÉK
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
12:00
VASAS SC KÉK
3 - 1
Gödöllői RC U17 I
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
14:00
Gödöllői RC U17 I
0 - 3
KSE U17 kék
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
11:00
DVTK
0 - 3
SZOLNOKI SPC
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
13:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
SZRSE Narancs
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
15:00
SZRSE Narancs
3 - 1
DVTK
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
11:00
BVSC-Zugló
3 - 1
EMERICUS-NIKOLA TESLA
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
EMERICUS-NIKOLA TESLA
0 - 3
MISKOLCI VSC FEHÉR
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
MISKOLCI VSC FEHÉR
0 - 3
BVSC-Zugló
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 II. osztály NYUGAT alapszakasz
11:00
Közgáz SC
0 - 3
MÁV Előre kék
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
13:00
MÁV Előre kék
3 - 2
SZBRA II.
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
15:00
SZBRA II.
3 - 0
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
11:00
VESC Kék
3 - 0
KASI U17
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
13:00
KASI U17
3 - 0
DKLSN `B
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
15:00
DKLSN `B
0 - 3
VESC Kék
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
11:00
Delta RSE
3 - 1
BDSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
13:00
BDSE
3 - 1
TRSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
15:00
TRSE
3 - 2
Delta RSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
3 - 0
EVSI-B
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
13:00
EVSI-B
1 - 3
UTE U 17 FEHÉR
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
15:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Gyöngyösi Röplabda SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
10:00
Palota RSC
3 - 1
KVSRC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
12:00
KVSRC
3 - 0
SBTC u17 A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
14:00
SBTC u17 A
1 - 3
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
11:00
Viadukt SE U17 lány
0 - 3
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
13:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 - 0
BTDSE
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
15:00
BTDSE
1 - 3
Viadukt SE U17 lány
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 III. osztály KELET `B` alapszakasz
11:00
EÖTVÖS DSE `A`
1 - 3
DEAC
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA DEBRECEN
13:00
DEAC
3 - 0
MISKOLCI VSC ZÖLD
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA DEBRECEN
15:00
MISKOLCI VSC ZÖLD
0 - 3
EÖTVÖS DSE `A`
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA DEBRECEN
11:00
SZOLNOKI SPC Kék
3 - 1
TKKSE
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
13:00
TKKSE
3 - 0
SZRSE Fekete
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
15:00
SZRSE Fekete
0 - 3
SZOLNOKI SPC Kék
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
11:00
BRSE - Kék
3 - 0
Gödöllői RC U17 III
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
Gödöllői RC U17 III
0 - 3
EVSI-A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
EVSI-A
3 - 0
BRSE - Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 III. osztály NYUGAT `A` alapszakasz
10:00
SZOSI B
2 - 3
RÖPISULI SE
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
11:30
RÖPISULI SE
3 - 1
UNI GYŐR - SZESE - A
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
13:00
UNI GYŐR - SZESE - A
2 - 3
SZOSI B
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
14:00
Veszprém Volley
3 - 0
EMERICUS U17 B
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
16:00
EMERICUS U17 B
0 - 3
NYBRSE
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
18:00
NYBRSE
3 - 0
Veszprém Volley
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
11:00
Győri DRC Sárga U17
3 - 0