MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TEREMRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET - DEAC SNK Kft
NB I Férfi Bajnokság / Férfi NB I `B` csoport Alapszakasz MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2018.11.03 - szombat 16:00 5. teremröplabda férfi felnőtt bajnoki (csoport) 2018/2019 187
helyszín TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 2 22 27 25 25 13 1 X 22 30 27 24 15 70
vendég 3 25 29 20 21 15 2 X
játékvezetők vonalbírók
22 128 SZABÓ ZSOLT
22 132 KISS ZOLTÁN
játékvezető ellenőr challenge referee
SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 TÖRÖK ROLAND 22 585
2 KUNERT MÁTYÁS 20 029
3 TIGYI TAMÁS 22 592
4 ILLÉS GERGŐ L1 23 694
6 ÓHIDI ROLAND 28 098
7 ERKI MILÁN 22 576
8 NAGY PÉTER 24 860
10 NÉMETH ZOLTÁN C 20 369
11 PÉTER BENEDEK 29 548
13 SOW ÁBRAHÁM 25 079
14 KOTIN VLADISLAV 29 684
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
TAMÁS ZOLTÁN vezetőedző 20 399
DEAC SNK Kft
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 REMETE LÁSZLÓ 27 217
3 BAKÁCS ADORJÁN 30 653
4 HUBICSKA PATRIK 22 619
9 PALLÓS GERGŐ 25 812
10 NAGY ATTILA ÁDÁM 28 897
11 BUDAI BALÁZS 28 346
12 SZIKSZAI MARCELL 28 552
14 KISS IMRE 29 057
15 KISS DÁVID L1 23 706
16 MÉSZÁROS ZOLTÁN L2 23 099
17 BAGICS BALÁZS C 20 388
20 TÓTH ANDRÁS 20 085
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
FODOR ANTAL vezetőedző 42 007
MŰSOR, EREDMÉNYEK
Férfi NB I `B` csoport Alapszakasz
2018. október 5. péntek
19:00 Szolnoki Röplabda Klub - KECSKEMÉTI RC 0 - 3
2018. október 7. vasárnap
16:00 Fino Kaposvár SE - DEAC SNK Kft 3 - 1
17:00 SÜMEGI RE - DUNAFERR SE 3 - 0
2018. október 13. szombat
15:00 DEAC SNK Kft - DUNAFERR SE 3 - 0
17:00 Fino Kaposvár SE - Szolnoki Röplabda Klub 3 - 0
18:00 KECSKEMÉTI RC - SÜMEGI RE 3 - 0
2018. október 19. péntek
17:30 DUNAFERR SE - KECSKEMÉTI RC 0 - 3
19:00 Szolnoki Röplabda Klub - DEAC SNK Kft 0 - 3
2018. október 20. szombat
16:00 SÜMEGI RE - Fino Kaposvár SE 0 - 3
2018. október 27. szombat
16:00 SÜMEGI RE - Szolnoki Röplabda Klub 3 - 0
18:00 DEAC SNK Kft - KECSKEMÉTI RC 1 - 3
2018. október 30. kedd
18:00 Fino Kaposvár SE - DUNAFERR SE 3 - 0
2018. november 2. péntek
17:00 DUNAFERR SE - Szolnoki Röplabda Klub 3 - 1
2018. november 3. szombat
16:00 SÜMEGI RE - DEAC SNK Kft 2 - 3
18:00 KECSKEMÉTI RC - Fino Kaposvár SE 1 - 3
2018. november 11. vasárnap
16:30 DUNAFERR SE - SÜMEGI RE 0 - 3
19:00 KECSKEMÉTI RC - Szolnoki Röplabda Klub 3 - 0
2018. november 16. péntek
18:30 DUNAFERR SE - DEAC SNK Kft
2018. november 17. szombat
16:00 SÜMEGI RE - KECSKEMÉTI RC
16:00 Szolnoki Röplabda Klub - Fino Kaposvár SE
2018. november 18. vasárnap
16:00 DEAC SNK Kft - Fino Kaposvár SE
2018. november 21. szerda
18:00 KECSKEMÉTI RC - DUNAFERR SE
2018. november 24. szombat
15:00 DEAC SNK Kft - Szolnoki Röplabda Klub
2018. november 25. vasárnap
16:00 Fino Kaposvár SE - SÜMEGI RE
2018. november 30. péntek
17:00 DUNAFERR SE - Fino Kaposvár SE
2018. december 2. vasárnap
16:00 Szolnoki Röplabda Klub - SÜMEGI RE
18:00 KECSKEMÉTI RC - DEAC SNK Kft
2018. december 7. péntek
18:00 Szolnoki Röplabda Klub - DUNAFERR SE
2018. december 9. vasárnap
14:30 DEAC SNK Kft - SÜMEGI RE
2018. december 12. szerda
18:30 Fino Kaposvár SE - KECSKEMÉTI RC