MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TEREMRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
nyert vesztett
hely csapat össz ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1. PTE-PEAC 11 9 2 6 3 0 1 1 0 28 30 9 3,333 919 707 1,300
2. PENTA GÖDÖLLŐI RC 10 10 0 4 2 4 0 0 0 26 30 10 3,000 891 721 1,236
3. TRSE 11 9 2 4 3 2 1 1 0 26 30 13 2,308 951 824 1,154
4. MTK Budapest 11 8 3 6 2 0 0 1 2 24 25 11 2,273 834 692 1,205
5. Budaörsi DSE/EMERICUS SE 11 7 4 4 3 0 1 1 2 22 24 15 1,600 860 788 1,091
6. DELTA RÖPLABDA SE Érd 11 5 6 4 1 0 3 2 1 18 23 19 1,211 919 863 1,065
7. HERCULES SE 11 5 6 2 1 2 1 2 3 14 19 23 0,826 889 895 0,993
8. TFSE 11 4 7 0 2 2 2 3 2 12 19 27 0,704 919 992 0,926
9. KALOCSAI SE 11 3 8 1 1 1 2 2 4 10 15 27 0,556 830 908 0,914
10. PALOTA RSC 10 3 7 1 0 2 1 2 4 8 13 25 0,520 733 850 0,862
11. KÖZGÁZ SC 11 2 9 0 2 0 1 3 5 7 11 29 0,379 820 923 0,888
12. PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 11 0 11 0 0 0 0 2 9 0 2 33 0,061 467 869 0,537
MŰSOR, EREDMÉNYEK
NB II női Közép csoport
PENTA GÖDÖLLŐI RC - PALOTA RSC
2018. szeptember 29. szombat
13:00 KÖZGÁZ SC - KALOCSAI SE 3 - 1
15:00 TRSE - PALOTA RSC 3 - 0
16:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 0 - 3
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - PTE-PEAC 1 - 3
17:00 Budaörsi DSE/EMERICUS SE - TFSE 3 - 0
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 HERCULES SE - MTK Budapest 0 - 3
2018. október 6. szombat
13:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - Budaörsi DSE/EMERICUS SE 3 - 0
14:00 PALOTA RSC - KÖZGÁZ SC 3 - 2
15:00 PTE-PEAC - MTK Budapest 3 - 0
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 3 - 0
16:00 KALOCSAI SE - HERCULES SE 2 - 3
2018. október 7. vasárnap
17:00 TFSE - TRSE 3 - 2
2018. október 13. szombat
17:00 KÖZGÁZ SC - TFSE 1 - 3
17:00 MTK Budapest - KALOCSAI SE 3 - 0
2018. október 14. vasárnap
11:30 HERCULES SE - PALOTA RSC 3 - 2
15:00 TRSE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 1 - 3
17:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - PTE-PEAC 0 - 3
17:00 Budaörsi DSE/EMERICUS SE - DELTA RÖPLABDA SE Érd 3 - 1
2018. október 20. szombat
15:00 TFSE - HERCULES SE 1 - 3
2018. október 21. vasárnap
11:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - KÖZGÁZ SC 3 - 0
14:00 PTE-PEAC - KALOCSAI SE 3 - 0
16:00 PALOTA RSC - MTK Budapest 0 - 3
17:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - Budaörsi DSE/EMERICUS SE 0 - 3
2018. október 22. hétfő
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - TRSE 2 - 3
2018. október 27. szombat
13:00 MTK Budapest - TFSE 3 - 1
15:00 TRSE - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 3 - 0
16:00 KÖZGÁZ SC - DELTA RÖPLABDA SE Érd 0 - 3
17:00 Budaörsi DSE/EMERICUS SE - PTE-PEAC 0 - 3
2018. október 28. vasárnap
11:30 HERCULES SE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 2 - 3
14:00 KALOCSAI SE - PALOTA RSC 3 - 1
2018. november 3. szombat
13:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - KÖZGÁZ SC 1 - 3
15:00 PTE-PEAC - PALOTA RSC 3 - 0
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - HERCULES SE 3 - 1
16:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - MTK Budapest 3 - 0
17:00 Budaörsi DSE/EMERICUS SE - TRSE 2 - 3
2018. november 4. vasárnap
13:00 TFSE - KALOCSAI SE 2 - 3
2018. november 9. péntek
17:30 KÖZGÁZ SC - Budaörsi DSE/EMERICUS SE 0 - 3
2018. november 10. szombat
13:00 MTK Budapest - DELTA RÖPLABDA SE Érd 3 - 0
2018. november 11. vasárnap
14:00 PALOTA RSC - TFSE 3 - 2
14:00 KALOCSAI SE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 2 - 3
15:00 TRSE - PTE-PEAC 3 - 1
15:00 HERCULES SE - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 3 - 0
2018. november 17. szombat
13:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - MTK Budapest 0 - 3
13:00 PTE-PEAC - TFSE 3 - 0
15:00 TRSE - KÖZGÁZ SC 3 - 1
17:00 Budaörsi DSE/EMERICUS SE - HERCULES SE 3 - 0
2018. november 18. vasárnap
15:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - KALOCSAI SE 3 - 0
2018. november 24. szombat
14:00 PALOTA RSC - DELTA RÖPLABDA SE Érd 0 - 3
16:00 KÖZGÁZ SC - PTE-PEAC 1 - 3
18:30 TFSE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 1 - 3
2018. november 25. vasárnap
11:30 HERCULES SE - TRSE 0 - 3
14:00 KALOCSAI SE - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 3 - 0
15:00 MTK Budapest - Budaörsi DSE/EMERICUS SE 3 - 1
2018. november 30. péntek
17:30 KÖZGÁZ SC - HERCULES SE 0 - 3
2018. december 1. szombat
17:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - PALOTA RSC 0 - 3
2018. december 2. vasárnap
14:00 PTE-PEAC - PENTA GÖDÖLLŐI RC 2 - 3
15:00 TRSE - MTK Budapest 3 - 1
15:00 Budaörsi DSE/EMERICUS SE - KALOCSAI SE 3 - 1
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - TFSE 2 - 3
2018. december 7. péntek
17:00 PALOTA RSC - Budaörsi DSE/EMERICUS SE 1 - 3
2018. december 8. szombat
11:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - DELTA RÖPLABDA SE Érd 3 - 2
13:00 MTK Budapest - KÖZGÁZ SC 3 - 0
16:00 KALOCSAI SE - TRSE 0 - 3
2018. december 9. vasárnap
11:30 HERCULES SE - PTE-PEAC 1 - 3
17:00 TFSE - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 3 - 1