MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
VOLLÉ
TEREMRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
nyert vesztett
hely csapat össz ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1. PTE-PEAC 15 12 3 7 5 0 1 1 1 37 39 14 2,786 1249 982 1,272
2. TRSE 15 12 3 7 3 2 2 1 0 36 41 16 2,563 1276 1081 1,180
3. PENTA GÖDÖLLŐI RC 10 10 0 4 2 4 0 0 0 26 30 10 3,000 891 721 1,236
4. HERCULES SE 16 9 7 4 1 4 1 3 3 24 32 30 1,067 1317 1295 1,017
5. MTK Budapest 11 8 3 6 2 0 0 1 2 24 25 11 2,273 834 692 1,205
6. DELTA RÖPLABDA SE Érd 15 7 8 6 1 0 3 2 3 24 29 25 1,160 1172 1118 1,048
7. Budaörsi DSE/EMERICUS SE 11 7 4 4 3 0 1 1 2 22 24 15 1,600 860 788 1,091
8. KALOCSAI SE 15 5 10 3 1 1 2 3 5 16 22 33 0,667 1110 1161 0,956
9. TFSE 11 4 7 0 2 2 2 3 2 12 19 27 0,704 919 992 0,926
10. KÖZGÁZ SC 15 3 12 1 2 0 2 3 7 11 16 38 0,421 1109 1218 0,911
11. PALOTA RSC 10 3 7 1 0 2 1 2 4 8 13 25 0,520 733 850 0,862
12. PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 16 0 16 0 0 0 0 2 14 0 2 48 0,042 672 1244 0,540
MŰSOR, EREDMÉNYEK
NB II női Közép csoport
2018. szeptember 29. szombat
13:00 KÖZGÁZ SC - KALOCSAI SE 3 - 1
15:00 TRSE - PALOTA RSC 3 - 0
16:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 0 - 3
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - PTE-PEAC 1 - 3
17:00 Budaörsi DSE/EMERICUS SE - TFSE 3 - 0
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 HERCULES SE - MTK Budapest 0 - 3
2018. október 6. szombat
13:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - Budaörsi DSE/EMERICUS SE 3 - 0
14:00 PALOTA RSC - KÖZGÁZ SC 3 - 2
15:00 PTE-PEAC - MTK Budapest 3 - 0
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 3 - 0
16:00 KALOCSAI SE - HERCULES SE 2 - 3
2018. október 7. vasárnap
17:00 TFSE - TRSE 3 - 2
2018. október 13. szombat
17:00 KÖZGÁZ SC - TFSE 1 - 3
17:00 MTK Budapest - KALOCSAI SE 3 - 0
2018. október 14. vasárnap
11:30 HERCULES SE - PALOTA RSC 3 - 2
15:00 TRSE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 1 - 3
17:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - PTE-PEAC 0 - 3
17:00 Budaörsi DSE/EMERICUS SE - DELTA RÖPLABDA SE Érd 3 - 1
2018. október 20. szombat
15:00 TFSE - HERCULES SE 1 - 3
2018. október 21. vasárnap
11:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - KÖZGÁZ SC 3 - 0
14:00 PTE-PEAC - KALOCSAI SE 3 - 0
16:00 PALOTA RSC - MTK Budapest 0 - 3
17:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - Budaörsi DSE/EMERICUS SE 0 - 3
2018. október 22. hétfő
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - TRSE 2 - 3
2018. október 27. szombat
13:00 MTK Budapest - TFSE 3 - 1
15:00 TRSE - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 3 - 0
16:00 KÖZGÁZ SC - DELTA RÖPLABDA SE Érd 0 - 3
17:00 Budaörsi DSE/EMERICUS SE - PTE-PEAC 0 - 3
2018. október 28. vasárnap
11:30 HERCULES SE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 2 - 3
14:00 KALOCSAI SE - PALOTA RSC 3 - 1
2018. november 3. szombat
13:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - KÖZGÁZ SC 1 - 3
15:00 PTE-PEAC - PALOTA RSC 3 - 0
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - HERCULES SE 3 - 1
16:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - MTK Budapest 3 - 0
17:00 Budaörsi DSE/EMERICUS SE - TRSE 2 - 3
2018. november 4. vasárnap
13:00 TFSE - KALOCSAI SE 2 - 3
2018. november 9. péntek
17:30 KÖZGÁZ SC - Budaörsi DSE/EMERICUS SE 0 - 3
2018. november 10. szombat
13:00 MTK Budapest - DELTA RÖPLABDA SE Érd 3 - 0
2018. november 11. vasárnap
14:00 PALOTA RSC - TFSE 3 - 2
14:00 KALOCSAI SE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 2 - 3
15:00 TRSE - PTE-PEAC 3 - 1
15:00 HERCULES SE - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 3 - 0
2018. november 17. szombat
13:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - MTK Budapest 0 - 3
13:00 PTE-PEAC - TFSE 3 - 0
15:00 TRSE - KÖZGÁZ SC 3 - 1
17:00 Budaörsi DSE/EMERICUS SE - HERCULES SE 3 - 0
2018. november 18. vasárnap
15:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - KALOCSAI SE 3 - 0
2018. november 24. szombat
14:00 PALOTA RSC - DELTA RÖPLABDA SE Érd 0 - 3
16:00 KÖZGÁZ SC - PTE-PEAC 1 - 3
18:30 TFSE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 1 - 3
2018. november 25. vasárnap
11:30 HERCULES SE - TRSE 0 - 3
14:00 KALOCSAI SE - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 3 - 0
15:00 MTK Budapest - Budaörsi DSE/EMERICUS SE 3 - 1
2018. november 30. péntek
17:30 KÖZGÁZ SC - HERCULES SE 0 - 3
2018. december 1. szombat
17:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - PALOTA RSC 0 - 3
2018. december 2. vasárnap
14:00 PTE-PEAC - PENTA GÖDÖLLŐI RC 2 - 3
15:00 TRSE - MTK Budapest 3 - 1
15:00 Budaörsi DSE/EMERICUS SE - KALOCSAI SE 3 - 1
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - TFSE 2 - 3
2018. december 7. péntek
17:00 PALOTA RSC - Budaörsi DSE/EMERICUS SE 1 - 3
2018. december 8. szombat
11:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - DELTA RÖPLABDA SE Érd 3 - 2
13:00 MTK Budapest - KÖZGÁZ SC 3 - 0
16:00 KALOCSAI SE - TRSE 0 - 3
2018. december 9. vasárnap
11:30 HERCULES SE - PTE-PEAC 1 - 3
17:00 TFSE - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 3 - 1
2019. január 18. péntek
17:00 TRSE - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 3 - 0
2019. január 20. vasárnap
11:30 KALOCSAI SE - HERCULES SE 0 - 3
2019. január 26. szombat
14:00 PTE-PEAC - TRSE 0 - 3
15:00 KÖZGÁZ SC - HERCULES SE 2 - 3
17:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - DELTA RÖPLABDA SE Érd 0 - 3
2019. február 2. szombat
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - PTE-PEAC 0 - 3
2019. február 3. vasárnap
11:30 HERCULES SE - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 3 - 0
14:00 KALOCSAI SE - KÖZGÁZ SC 3 - 0
2019. február 9. szombat
14:00 PTE-PEAC - HERCULES SE 3 - 1
15:00 TRSE - DELTA RÖPLABDA SE Érd 3 - 0
2019. február 10. vasárnap
17:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - KALOCSAI SE 0 - 3
2019. február 16. szombat
11:30 KÖZGÁZ SC - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE 3 - 0
16:00 KALOCSAI SE - PTE-PEAC 1 - 3
2019. február 17. vasárnap
11:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - KÖZGÁZ SC 3 - 0
11:30 HERCULES SE - TRSE 3 - 2
2019. február 23. szombat
14:00 PTE-PEAC - KÖZGÁZ SC
15:00 TRSE - KALOCSAI SE
2019. február 24. vasárnap
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - HERCULES SE
2019. március 1. péntek
17:30 KÖZGÁZ SC - TRSE
2019. március 2. szombat
11:00 KALOCSAI SE - DELTA RÖPLABDA SE Érd
17:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - PTE-PEAC
2019. március 3. vasárnap
11:30 HERCULES SE - PTE-PEAC
2019. március 9. szombat
16:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - TRSE
2019. március 10. vasárnap
11:30 HERCULES SE - KALOCSAI SE
2019. március 16. szombat
15:00 TRSE - PTE-PEAC
2019. március 17. vasárnap
11:30 HERCULES SE - KÖZGÁZ SC
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE
2019. március 23. szombat
14:00 PTE-PEAC - DELTA RÖPLABDA SE Érd
15:00 KÖZGÁZ SC - KALOCSAI SE
2019. március 24. vasárnap
17:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - HERCULES SE
2019. március 30. szombat
16:00 KALOCSAI SE - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - TRSE
2019. április 5. péntek
17:30 KÖZGÁZ SC - DELTA RÖPLABDA SE Érd
2019. április 6. szombat
15:00 PTE-PEAC - KALOCSAI SE
15:00 TRSE - HERCULES SE
2019. április 7. vasárnap
16:00 PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE - KÖZGÁZ SC
2019. április 13. szombat
15:00 KÖZGÁZ SC - PTE-PEAC
16:00 KALOCSAI SE - TRSE
2019. április 14. vasárnap
11:30 HERCULES SE - DELTA RÖPLABDA SE Érd
2019. április 27. szombat
15:00 PTE-PEAC - PÉCSI HORVÁT ISKOLA RE
15:00 TRSE - KÖZGÁZ SC
16:00 DELTA RÖPLABDA SE Érd - KALOCSAI SE