MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TEREMRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
nyert vesztett
hely csapat össz ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1. VESC 3 3 0 2 1 0 0 0 0 9 9 1 9,000 248 103 2,408
2. SZoESE 3 3 0 2 1 0 0 0 0 9 9 1 9,000 259 195 1,328
3. MÁV ELŐRE SC 3 3 0 1 2 0 0 0 0 9 9 2 4,500 267 199 1,342
4. 1.MCM-Diamant U21 3 2 1 2 0 0 0 1 0 6 7 3 2,333 220 170 1,294
5. VASAS U21 3 2 1 1 1 0 0 1 0 6 7 4 1,750 235 215 1,093
6. ÉDRA-TAC 3 2 1 1 0 1 0 0 1 5 6 5 1,200 223 223 1,000
7. UTE 3 1 2 1 0 0 1 1 0 4 6 6 1,000 263 252 1,044
8. RÖAK KAPOSVÁR 3 1 2 0 0 1 1 1 0 3 6 8 0,750 298 291 1,024
9. RÖPISULI SE - AJKA 3 1 2 1 0 0 0 0 2 3 3 6 0,500 119 174 0,684
10. HALADÁS VSE/SI 3 0 3 0 0 0 0 1 2 0 1 9 0,111 184 259 0,710
11. SZESE Győr 3 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0 9 0,000 114 225 0,507
12. SZBBRA 3 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0 9 0,000 101 225 0,449
MŰSOR, EREDMÉNYEK
NB II női Nyugati csoport
2018. szeptember 28. péntek
18:00 1.MCM-Diamant U21 - SZBBRA 3 - 0
20:00 RÖAK KAPOSVÁR - ÉDRA-TAC 2 - 3
2018. szeptember 29. szombat
15:00 MÁV ELŐRE SC - VASAS U21 3 - 1
17:00 SZESE Győr - UTE 0 - 3
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 VESC - RÖPISULI SE - AJKA 3 - 0
18:00 HALADÁS VSE/SI - SZoESE 1 - 3
2018. október 6. szombat
10:00 RÖPISULI SE - AJKA - SZESE Győr 3 - 0
16:00 UTE - MÁV ELŐRE SC 1 - 3
18:00 ÉDRA-TAC - HALADÁS VSE/SI 3 - 0
2018. október 7. vasárnap
14:00 1.MCM-Diamant U21 - VESC 1 - 3
15:00 SZBBRA - SZoESE 0 - 3
15:00 VASAS U21 - RÖAK KAPOSVÁR 3 - 1
2018. október 12. péntek
18:00 VESC - SZBBRA 3 - 0
20:00 RÖAK KAPOSVÁR - UTE 3 - 2
2018. október 14. vasárnap
13:00 HALADÁS VSE/SI - VASAS U21 0 - 3
13:00 SZESE Győr - 1.MCM-Diamant U21 0 - 3
13:30 SZoESE - ÉDRA-TAC 3 - 0
15:00 MÁV ELŐRE SC - RÖPISULI SE - AJKA 3 - 0
2018. október 21. vasárnap
13:00 RÖPISULI SE - AJKA - RÖAK KAPOSVÁR
14:30 UTE - HALADÁS VSE/SI
16:00 VESC - SZESE Győr
2018. október 22. hétfő
15:00 SZBBRA - ÉDRA-TAC
19:00 1.MCM-Diamant U21 - MÁV ELŐRE SC
2018. október 23. kedd
17:00 VASAS U21 - SZoESE
2018. október 26. péntek
19:00 RÖAK KAPOSVÁR - 1.MCM-Diamant U21
2018. október 27. szombat
14:00 SZESE Győr - SZBBRA
15:00 SZoESE - UTE
15:00 MÁV ELŐRE SC - VESC
18:00 ÉDRA-TAC - VASAS U21
2018. október 28. vasárnap
10:00 HALADÁS VSE/SI - RÖPISULI SE - AJKA
2018. október 31. szerda
19:00 1.MCM-Diamant U21 - HALADÁS VSE/SI
2018. november 3. szombat
14:30 UTE - ÉDRA-TAC
17:00 SZESE Győr - MÁV ELŐRE SC
2018. november 4. vasárnap
10:00 RÖPISULI SE - AJKA - SZoESE
15:00 SZBBRA - VASAS U21
16:00 VESC - RÖAK KAPOSVÁR
2018. november 9. péntek
18:00 VASAS U21 - UTE
19:00 MÁV ELŐRE SC - SZBBRA
2018. november 11. vasárnap
14:00 RÖAK KAPOSVÁR - SZESE Győr
15:00 ÉDRA-TAC - RÖPISULI SE - AJKA
16:30 SZoESE - 1.MCM-Diamant U21
18:00 HALADÁS VSE/SI - VESC
2018. november 16. péntek
19:00 1.MCM-Diamant U21 - ÉDRA-TAC
2018. november 17. szombat
11:00 RÖPISULI SE - AJKA - VASAS U21
15:00 MÁV ELŐRE SC - RÖAK KAPOSVÁR
17:00 SZESE Győr - HALADÁS VSE/SI
2018. november 18. vasárnap
16:00 VESC - SZoESE
2018. november 23. péntek
19:00 RÖAK KAPOSVÁR - SZBBRA
2018. november 24. szombat
15:00 UTE - RÖPISULI SE - AJKA
2018. november 25. vasárnap
13:00 SZoESE - SZESE Győr
15:00 VASAS U21 - 1.MCM-Diamant U21
16:00 ÉDRA-TAC - VESC
18:00 HALADÁS VSE/SI - MÁV ELŐRE SC
2018. november 30. péntek
20:00 RÖAK KAPOSVÁR - HALADÁS VSE/SI
2018. december 2. vasárnap
14:00 SZESE Győr - ÉDRA-TAC
15:00 SZBBRA - RÖPISULI SE - AJKA
15:00 MÁV ELŐRE SC - SZoESE
16:00 VESC - VASAS U21
18:00 1.MCM-Diamant U21 - UTE
2018. december 8. szombat
14:30 UTE - VESC
2018. december 9. vasárnap
13:00 SZoESE - RÖAK KAPOSVÁR
13:00 ÉDRA-TAC - MÁV ELŐRE SC
14:00 RÖPISULI SE - AJKA - 1.MCM-Diamant U21
15:00 VASAS U21 - SZESE Győr
18:00 HALADÁS VSE/SI - SZBBRA
2018. december 16. vasárnap
15:00 SZBBRA - UTE