MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
TEREMRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1. BVSC-A 15 14 1 29 42 8 5,250 1194 855 1,396
2. DUNAKANYAR SE 15 14 1 29 43 10 4,300 1260 926 1,361
3. SZENT BENEDEK - BUDAPEST 15 12 3 27 39 14 2,786 1250 1029 1,215
4. MAFC Schönherz 16 9 7 25 30 35 0,857 1275 1379 0,925
5. KISPEST SE 14 7 7 21 29 27 1,074 1182 1157 1,022
6. DRAGON SC 13 6 7 19 25 28 0,893 1115 1096 1,017
7. BDG 14 3 11 17 19 36 0,528 1071 1221 0,877
8. MAFC -ÉPK 14 3 11 17 16 36 0,444 1018 1165 0,874
9. Lőrinc 2000 13 3 10 16 17 31 0,548 916 1064 0,861
10. EMERICUS-BDSE-B 13 0 13 13 4 39 0,103 658 1047 0,628
MŰSOR, EREDMÉNYEK
Női Bp. Bajnokság II.oszt. Alapszakasz `B` csop.
2018. október 10. szerda
18:00 BVSC-A - EMERICUS-BDSE-B 3 - 0
2018. október 12. péntek
18:00 Lőrinc 2000 - DRAGON SC 2 - 3
2018. október 16. kedd
20:20 MAFC -ÉPK - BVSC-A 0 - 3
2018. október 17. szerda
18:00 BVSC-A - DUNAKANYAR SE 3 - 1
18:45 SZENT BENEDEK - BUDAPEST - KISPEST SE 3 - 0
2018. október 26. péntek
18:00 Lőrinc 2000 - MAFC -ÉPK 3 - 0
2018. október 28. vasárnap
18:30 DRAGON SC - EMERICUS-BDSE-B 3 - 0
2018. október 31. szerda
19:00 BDG - SZENT BENEDEK - BUDAPEST 0 - 3
2018. november 5. hétfő
20:30 MAFC Schönherz - EMERICUS-BDSE-B 3 - 1
2018. november 7. szerda
18:45 SZENT BENEDEK - BUDAPEST - BVSC-A 0 - 3
2018. november 9. péntek
18:00 DUNAKANYAR SE - Lőrinc 2000 3 - 0
2018. november 12. hétfő
19:15 BDG - MAFC Schönherz 2 - 3
2018. november 16. péntek
18:50 DRAGON SC - DUNAKANYAR SE 1 - 3
2018. november 17. szombat
10:00 KISPEST SE - BDG 3 - 0
10:00 EMERICUS-BDSE-B - MAFC -ÉPK 0 - 3
2018. november 19. hétfő
19:15 BDG - BVSC-A 0 - 3
20:30 MAFC Schönherz - MAFC -ÉPK 3 - 1
2018. november 21. szerda
18:00 BVSC-A - KISPEST SE 3 - 0
2018. november 23. péntek
18:00 Lőrinc 2000 - SZENT BENEDEK - BUDAPEST 0 - 3
2018. november 24. szombat
10:00 KISPEST SE - Lőrinc 2000 3 - 1
2018. november 26. hétfő
18:45 SZENT BENEDEK - BUDAPEST - MAFC Schönherz 3 - 0
2018. november 27. kedd
20:20 MAFC -ÉPK - DRAGON SC 1 - 3
2018. december 3. hétfő
18:45 SZENT BENEDEK - BUDAPEST - DRAGON SC 3 - 1
2018. december 4. kedd
20:20 MAFC -ÉPK - DUNAKANYAR SE 0 - 3
2018. december 5. szerda
18:00 BVSC-A - MAFC Schönherz 3 - 0
2018. december 8. szombat
10:00 EMERICUS-BDSE-B - SZENT BENEDEK - BUDAPEST 0 - 3
2018. december 10. hétfő
20:30 MAFC Schönherz - DUNAKANYAR SE 1 - 3
2018. december 12. szerda
18:00 BVSC-A - Lőrinc 2000 3 - 0
18:45 SZENT BENEDEK - BUDAPEST - MAFC -ÉPK 3 - 0
2019. január 5. szombat
10:00 KISPEST SE - EMERICUS-BDSE-B 3 - 0
2019. január 8. kedd
20:20 MAFC -ÉPK - KISPEST SE 0 - 3
2019. január 9. szerda
18:45 DUNAKANYAR SE - SZENT BENEDEK - BUDAPEST 3 - 1
2019. január 11. péntek
18:00 Lőrinc 2000 - MAFC Schönherz 3 - 1
2019. január 14. hétfő
19:15 DUNAKANYAR SE - BDG 3 - 0
20:30 MAFC Schönherz - DRAGON SC 3 - 2
2019. január 16. szerda
18:00 BVSC-A - MAFC -ÉPK 3 - 0
2019. január 18. péntek
18:00 Lőrinc 2000 - EMERICUS-BDSE-B 3 - 0
2019. január 20. vasárnap
18:30 DRAGON SC - MAFC Schönherz 1 - 3
2019. január 21. hétfő
19:15 BDG - DUNAKANYAR SE 1 - 3
2019. január 28. hétfő
19:15 BDG - MAFC -ÉPK 1 - 3
2019. február 3. vasárnap
10:00 KISPEST SE - DUNAKANYAR SE 2 - 3
2019. február 4. hétfő
20:30 MAFC Schönherz - KISPEST SE 1 - 3
2019. február 6. szerda
18:00 DUNAKANYAR SE - BVSC-A 3 - 0
18:45 SZENT BENEDEK - BUDAPEST - BDG 3 - 0
2019. február 9. szombat
11:00 EMERICUS-BDSE-B - DRAGON SC 0 - 3
2019. február 11. hétfő
19:15 BDG - KISPEST SE 2 - 3
2019. február 13. szerda
18:00 BVSC-A - SZENT BENEDEK - BUDAPEST 3 - 2
2019. február 15. péntek
18:00 Lőrinc 2000 - DUNAKANYAR SE 0 - 3
2019. február 16. szombat
10:00 EMERICUS-BDSE-B - MAFC Schönherz 1 - 3
2019. február 17. vasárnap
18:30 DRAGON SC - MAFC -ÉPK 3 - 2
2019. február 18. hétfő
20:30 MAFC Schönherz - BDG 3 - 2
2019. február 19. kedd
20:40 MAFC -ÉPK - EMERICUS-BDSE-B 3 - 2
2019. február 20. szerda
18:45 SZENT BENEDEK - BUDAPEST - Lőrinc 2000 3 - 1
2019. március 1. péntek
18:00 Lőrinc 2000 - BDG 2 - 3
2019. március 2. szombat
10:00 DUNAKANYAR SE - EMERICUS-BDSE-B 3 - 0
2019. március 3. vasárnap
10:00 KISPEST SE - MAFC Schönherz 2 - 3
2019. március 5. kedd
20:20 MAFC -ÉPK - MAFC Schönherz 2 - 3
2019. március 6. szerda
18:00 BVSC-A - BDG 3 - 2
2019. március 8. péntek
18:00 Lőrinc 2000 - KISPEST SE 2 - 3
18:00 DRAGON SC - BVSC-A 0 - 3
2019. március 9. szombat
10:00 EMERICUS-BDSE-B - DUNAKANYAR SE 0 - 3
2019. március 10. vasárnap
10:00 KISPEST SE - SZENT BENEDEK - BUDAPEST 2 - 3
18:30 DRAGON SC - SZENT BENEDEK - BUDAPEST 1 - 3
2019. március 11. hétfő
19:15 BDG - Lőrinc 2000 3 - 0
20:30 MAFC Schönherz - BVSC-A 0 - 3
2019. március 12. kedd
20:40 DUNAKANYAR SE - MAFC -ÉPK 3 - 1
2019. március 13. szerda
18:45 SZENT BENEDEK - BUDAPEST - EMERICUS-BDSE-B 3 - 0
2019. március 17. vasárnap
10:00 KISPEST SE - DRAGON SC 2 - 3
2019. március 18. hétfő
19:15 BDG - DRAGON SC 3 - 1
20:30 DUNAKANYAR SE - MAFC Schönherz 3 - 0
2019. március 19. kedd
20:20 MAFC -ÉPK - SZENT BENEDEK - BUDAPEST
2019. március 20. szerda
18:00 KISPEST SE - BVSC-A 0 - 3
2019. március 22. péntek
18:00 Lőrinc 2000 - BVSC-A
2019. március 24. vasárnap
18:30 DRAGON SC - BDG
2019. március 26. kedd
20:20 MAFC -ÉPK - Lőrinc 2000
20:40 DUNAKANYAR SE - DRAGON SC
2019. március 27. szerda
18:45 MAFC Schönherz - SZENT BENEDEK - BUDAPEST