MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
TEREMRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
idény
kiválaszt
FÉRFI
NŐI
MRSZ
NB I Férfi Bajnokság
Férfi NB I `A` csoport Alapszakasz (30)
Férfi NB I `B` csoport Alapszakasz (30)
Férfi Extra Liga Alapszakasz (30)
Férfi NB I Liga Alapszakasz (30)
Férfi Magyar Kupa
Férfi Magyar Kupa selejtező (1)
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő (12)
Férfi Magyar Kupa negyeddöntő (8)
Férfi Magyar Kupa elődöntő (4)
Magyar Kupa 3. helyért (1)
Magyar Kupa döntő (1)
NB II Férfi Bajnokság
NB II férfi Nyugati csoport alapszakasz (64)
NB II Férfi Közép csoport alapszakasz (72)
NB II férfi Keleti csoport alapszakasz (56)
NB II férfi Nyugati csoport rájátszás (6)
NB II Férfi Közép csoport rájátszás (10)
NB II férfi Keleti csoport rájátszás (6)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság `A` csoport (6)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság `B` csoport (6)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság `C` csoport (6)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság 10-12. helyért (6)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 Országos Ifj. Bajnokság
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-1 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-2 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-3 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-4 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-5 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-1 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-2 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-3 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-4 (20)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-5 (20)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB C-1 (6)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB C-2 (6)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB C-3 (6)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB C-4 (9)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB C-5 (6)
Buzek László U17 Országos Serdülő Bajnokság
Buzek László U17 férfi OSB A-1 (12)
Buzek László U17 férfi OSB A-2 (12)
Buzek László U17 férfi OSB A-3 (12)
Buzek László U17 férfi OSB A-4 (12)
Buzek László U17 férfi OSB A-5 (12)
Buzek László U17 férfi OSB A-6 (12)
Buzek László U17 férfi OSB B-1 (6)
Buzek László U17 férfi OSB B-2 (6)
Buzek László U17 férfi OSB B-3 (6)
Buzek László U17 férfi OSB B-4 (6)
Buzek László U17 férfi OSB B-5 (2)
Buzek László U17 férfi OSB B-6 (6)
Buzek László U17 férfi OSB B-7 (6)
Buzek László U17 férfi OSB B-8 (6)
Buzek László U17 férfi OSB C-1 (12)
Buzek László U17 férfi OSB C-2 (12)
Buzek László U17 férfi OSB C-3 (12)
Buzek László U17 férfi OSB C-4 (6)
Buzek László U17 férfi OSB C-5 (12)
Buzek László U17 férfi OSB C-6 (12)
Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-1 (6)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-2 (12)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-3 (6)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-4 (6)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-5 (6)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-6 (6)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-7 (2)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-8 (6)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-1 (12)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-2 (12)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-3 (12)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-4 (12)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-5 (2)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-6 (6)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-7 (6)
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-1 (12)
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-2 (12)
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-3 (12)
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-4 (12)
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-5 (12)
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-6 (12)
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság I. o.
Dunszt Ferenc U13 I/1-A-Eger-2018.11.11. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/1-B-Eger-2018.11.11. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. 7.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/1-A-Lőrinc-2018.11.17. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/1-B-Lőrinc-2018.11.17. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Lőrinc-11.17. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Lőrinc-11.17. 5-7.hely (2)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Lőrinc-11.17. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Lőrinc-11.17. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/2-A-Dág-2018.12.02. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/2-B-Dág-2018.12.02. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. 7.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/2-A-Szolnok-2018.12.16. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/2-B-Szolnok-2018.12.16. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Szolnok-12.16. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Szolnok-12.16. 5-7.hely (2)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Szolnok-12.16. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Szolnok-12.16. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/3-A-Szeged-2019.01.20. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/3-B-Szeged-2019.01.20. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Szeged-01.20. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Szeged-01.20. 5-7.hely (2)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Szeged-01.20. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Szeged-01.20. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/3-A-Székesfehérvár-2019.01.20. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/3-B-Székesfehérvár-2019.01.20. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Székesf.-01.20. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Székesf.-01.20. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Székesf.-01.20. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Székesf.-01.20. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/4-A-Dág-2019.02.02. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/4-B-Dág-2019.02.02. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. 7.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/4-A-Kaposvár-2019.02.24. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/4-B-Kaposvár-2019.02.24. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Kaposvár-02.24. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Kaposvár-02.24. 5-7.hely (2)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Kaposvár-02.24. 3. hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Kaposvár-02.24. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/5-A-DSE-2019.03.02. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/5-B-DSE-2019.03.02. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. 7.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/5-A-Kazincbarcika-2019.03.03. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/5-B-Kazincbarcika-2019.03.03. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/5-Kazincb.-03.03. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/5-Kazincb.-03.03. 5-7.hely (2)
Dunszt Ferenc U13 I/5-Kazincb.-03.03. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/5-Kazincb.-03.03. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/6-A-Kecskemét-2019.04.13.
Dunszt Ferenc U13 I/6-B-Kecskemét-2019.04.13.
Dunszt Ferenc U13 I/6-A-Sümeg-2019.04.13.
Dunszt Ferenc U13 I/6-B-Sümeg-2019.04.13.
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság II.o.
Dunszt Ferenc U13 II/1-A-DEAC-2018.11.11. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/1-B-DEAC-2018.11.11. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/1-DEAC-11.11. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/1-DEAC-11.11. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/1-DEAC-11.11. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/1-DEAC-11.11. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/1-A-Győr-2018.11.11. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/1-B-Győr-2018.11.11. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/1-Győr-11.11. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/1-Győr-11.11. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/1-Győr-11.11. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/1-Győr-11.11. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/1-Pénzügyőr-2018.11.18. (10)
Dunszt Ferenc U13 II/2-A-Gödöllő-2018.12.02. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/2-B-Gödöllő-2018.12.02. (6)
Dunszt Ferenc U13 II/2-Gödöllő-12.02. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/2-Gödöllő-12.02. 5. hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/2-Gödöllő-12.02. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/2-Gödöllő-12.02. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/2-DSE-2018.12.02. (10)
Dunszt Ferenc U13 II/2-A-MAFC-2018.12.16. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/2-B-MAFC-2018.12.16. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/2-MAFC-12.16. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/2-MAFC-12.16. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/2-MAFC-12.16. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/2-MAFC-12.16. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/3-A-Pénzügyőr-2019.01.06. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/3-B-Pénzügyőr-2019.01.06. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Pénzügyőr-01.06. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Pénzügyőr-01.06. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Pénzügyőr-01.06. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Pénzügyőr-01.06. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Szombathely-2019.01.06. (10)
Dunszt Ferenc U13 II/3-A-Nyíregyháza-2019.01.26. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/3-B-Nyíregyháza-2019.01.26. (6)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Nyíregyháza-01.26. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Nyíregyháza-01.26. 5-7.hely (2)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Nyíregyháza-01.26. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Nyíregyháza-01.26. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/4-A-Besenyszög-2019.02.03. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/4-B-Besenyszög-2019.02.03. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/4-Besenyszög-02.03. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/4-Besenyszög-02.03. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/4-Besenyszög-02.03. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/4-Szombathely-2019.02.03. (10)
Dunszt Ferenc U13 II/4-A-DSE-2019.02.09. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/4-B-DSE-2019.02.09. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/4-DSE-02.09. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/4-DSE-02.09. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/4-DSE-02.09. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/4-DSE-02.09. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/5-A-DEAC-2019.03.02. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/5-B-DEAC-2019.03.02. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/5-DEAC-03.02. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/5-DEAC-03.02. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/5-DEAC-03.02. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/5-DEAC-03.02. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/5-Gödöllő-2019.03.09. (10)
Dunszt Ferenc U13 II/5-A-Győr-2019.03.09. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/5-B-Győr-2019.03.09. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/5-Győr-03.09. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/5-Győr-03.09. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/5-Győr-03.09. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/5-Győr-03.09. döntő (1)
FiÚ MINI KUPA
FiÚ MINI KUPA
FIÚ SZUPERMINI KUPA
FIÚ SZUPERMINI KUPA
VEGYES SZUPERMINI KUPA
MANÓ KUPA (fiú/lány)
MANÓ KUPA (fiú/lány)
NB I Női Bajnokság
Női Extra Liga Alapszakasz (60)
Női Extra Liga elődöntő (10)
Női NB I Liga Alapszakasz (84)
Női Extra Liga kvalifikáló kör (30)
Női NB I Liga Kvalifikáló kör (12)
Női Magyar Kupa
Női Magyar Kupa selejtező (8)
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő (13)
Női Magyar Kupa negyeddöntő (8)
Női Magyar Kupa elődöntő (4)
Magyar Kupa 3. helyért (1)
Magyar Kupa döntő (1)
NB II Női Bajnokság
NB II női Nyugati csoport alapszakasz (66)
NB II női Közép csoport alapszakasz (65)
NB II női Keleti csoport alapszakasz (46)
NB II Nyugati csoport rájátszás (42)
NB II Közép csoport rájátszás (42)
NB II Keleti csoport rájátszás (30)
U21 Női Nemzeti Bajnokság
U21 Női Nemzeti Bajnokság Nyugat (10)
U21 Női Nemzeti Bajnokság Közép (11)
U21 Női Nemzeti Bajnokság Kelet (5)
U21 Női Nemzeti Bajnokság `A` csoport (6)
U21 Női Nemzeti Bajnokság `B` csoport (6)
U21 Női Nemzeti Bajnokság `C` csoport (6)
U21 Női Nemzeti Bajnokság 10-14. helyért (10)
Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. A-1 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. A-2 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. A-3 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. A-4 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-1 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-2 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-3 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-4 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-5 (6)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-6 (6)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-1 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-2 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-3 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-4 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-5 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-1 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-2 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-3 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-4 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-5 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-1 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-2 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-3 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-4 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-5 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-1 (6)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-2 (6)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-3 (6)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-4 (6)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-5 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-6 (10)
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály A-1 (10)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály A-2 (10)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály A-3 (10)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály A-4 (10)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-1 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-2 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-3 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-4 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-5 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-6 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-7 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-8 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-9 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-10 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-11 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-1 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-2 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-3 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-4 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-5 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-1 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-2 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-3 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-4 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-5 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-6 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-7 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-8 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-9 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-1 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-2 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-3 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-4 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-5 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-1 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-2 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-3 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-4 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-5 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-6 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-1 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-2 (15)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-3 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-4 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-5 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-6 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-1 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-2 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-3 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-4 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-5 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-6 (2)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-7 (5)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-1 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-2 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-3 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-4 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-5 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-6 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-7 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-8 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-1 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-2 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-3 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-4 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-5 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-6 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-7 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-8 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-1 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-2 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-3 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-4 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-5 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-6 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-1 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-2 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-3 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-4 (9)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-5 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-6 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-7 (6)
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság I.o.
Őryné Merő Nóra U13 I/1-A-Lőrinc-2018.10.27. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-B-Lőrinc-2018.10.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Lőrinc-10.27. kereszt (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Lőrinc-10.27. 5-7. hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Lőrinc-10.27. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Lőrinc-10.27. DÖNTŐ (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-A-MTK-2018.10.28. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-B-MTK-2018.10.28. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-MTK-10.28. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-MTK-10.28. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-MTK-10.28. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-MTK-10.28. DÖNTŐ (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-A-ÉRD-2018.10.27. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-B-ÉRD-2018.10.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-ÉRD-10.27. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-ÉRD-10.27. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-ÉRD-10.27. 3. hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-ÉRD-10.27. DÖNTŐ (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-A-Nyíregyháza-2018.10.27. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-B-Nyíregyháza-2018.10.27. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza-10.27. kereszt (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza 10.27.elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza-10.27. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza-10.27. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza-10.27. DÖNTŐ (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-A-UTE-2018.11.25. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-B-UTE-2018.11.25. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. keresztjáték (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-A-Jászberény-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-B-Jászberény-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Jászb.-12.02. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Jászb.-12.02. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Jászb.-12.02. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Jászb.-12.02. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-A-Szombathely-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-B-Szombathely-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Szombath.-12.02. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Szombath.-12.02. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Szombath.-12.02. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Szombath.-12.02. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-A-Vasas-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-B-Vasas-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-C-Vasas-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Vasas-12.02. kereszt (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Vasas-12.02. 7-9.hely (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Vasas-12.02. 4-6.hely (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Vasas-12.02. 1-3.hely (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-A-Békéscsaba-2018.12.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B-Békéscsaba-2018.12.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B.csaba-12.16. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B.csaba-12.16. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B.csaba-12.16. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B.csaba-12.16. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-A-Gödöllő-2018.12.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B-Gödöllő-2018.12.16. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Gödöllő-12.16. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Gödöllő-12.16. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Gödöllő-12.16. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Gödöllő-12.16. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-A-Sümeg-2018.12.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B-Sümeg-2018.12.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Sümeg-12.16. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Sümeg-12.16. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Sümeg-12.16. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Sümeg-12.16. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-A-Lőrinc-2019.01.05. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B-Lőrinc-2019.01.05. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Lőrinc-01.05. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Lőrinc-01.05. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Lőrinc-01.05. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Lőrinc-01.05. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-A-Budaörs-2019.01.20. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-B-Budaörs-2019.01.20. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Budaörs-01.20. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Budaörs-01.20. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Budaörs-01.20. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Budaörs-01.20. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-A-Szeged-2019.01.20. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-B-Szeged-2019.01.20. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Szeged-01.20. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Szeged-01.20. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Szeged-01.20. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Szeged-01.20. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-A-Nyíregyháza-2019.01.26. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-B-Nyíregyháza-2019.01.26. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Nyíregyh.-01.26. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Nyíregyh.-01.26. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Nyíregyh.-01.26. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Nyíregyh.-01.26. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-A-Kaposvár-2019.01.27. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-B-Kaposvár-2019.01.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Kaposvár-01.27. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Kaposvár-01.27. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Kaposvár-01.27. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Kaposvár-01.27. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-A-KESI-2019.02.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-B-KESI-2019.02.02. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-KESI-02.02. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-KESI-02.02. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-KESI-02.02. 3. hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-KESI-02.02. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-A-Szombathely-2019.02.03. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-B-Szombathely-2019.02.03. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Szombath.-02.03. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Szombath.-02.03. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Szombath.-02.03. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Szombath.-02.03. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-A-BVSC-2019.02.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-B-BVSC-2019.02.09. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-BVSC-02.09. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-BVSC-02.09. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-BVSC-02.09. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-BVSC-02.09. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-A-Vasas-2019.02.10. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-B-Vasas-2019.02.10. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Vasas-02.10. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Vasas-02.10. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Vasas-02.10. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Vasas-02.10. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-A-Békéscsaba-2019.02.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-B-Békéscsaba-2019.02.16. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Békéscsaba-02.16. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Békéscsaba-02.16. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Békéscsaba-02.16. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Békéscsaba-02.16. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-A-Lőrinc-2019.02.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-B-Lőrinc-2019.02.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Lőrinc-02.16. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Lőrinc-02.16. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Lőrinc-02.16. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Lőrinc-02.16. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-A-Gödöllő-2019.02.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-B-Gödöllő-2019.02.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Gödöllő-02.24. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Gödöllő-02.24. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Gödöllő-02.24. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Gödöllő-02.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-A-Kertváros-2019.02.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-B-Kertváros-2019.02.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Kertváros-02.24. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Kertváros-02.24. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Kertváros-02.24. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Kertváros-02.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-MTK-2019.03.23. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-MTK-2019.03.23. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged1-2019.03.23. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-Szeged1-2019.03.23. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged2-2019.03.23. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-Szeged2-2019.03.23. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Dunakanyar-2019.03.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-Dunakanyar-2019.03.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság II.o.
Őryné Merő Nóra U13 II/1-A-Dunakanyar2018.10.28. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-B-Dunakanyar2018.10.28. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/1.Dunakanyar 10.28.elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkanyar 10.28. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkanyar 10.28. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkanyar 10.28. DÖNTŐ (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-A-Dunakeszi-2018.10.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-B-Dunakeszi-2018.10.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. Döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-A-Tatabánya-2018.10.28. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-B-Tatabánya-2018.10.28. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Tbánya10.28. keresztjáték (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Tbánya 10.28. 5.helyért (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Tbánya 10.28. 3.helyért (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Tbánya 10.28. DÖNTŐ (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-A-KÖZGÁZ-2018.11.11. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-B-KÖZGÁZ-2018.11.11. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-KÖZGÁZ-11.11. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-KÖZGÁZ-11.11. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-KÖZGÁZ-11.11. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-KÖZGÁZ-11.11. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-A-Kalocsa-2018.11.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-B-Kalocsa-2018.11.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-A-Dunakeszi-2018.11.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-B-Dunakeszi-2018.11.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-A-Békéscsaba-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-B-Békéscsaba-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Békéscs.-12.02. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Békéscs.-12.02. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Békéscs.-12.02. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Békéscs.-12.02. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-A-PalotaRSC-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-B-PalotaRSC-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Palota-12.02. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Palota-12.02. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Palota-12.02. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Palota-12.02. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-A-DSE-2019.01.05. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-B-DSE-2019.01.05. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-A-DVTK-2019.01.05. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-B-DVTK-2019.01.05. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DVTK-01.05. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DVTK-01.05. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DVTK-01.05. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DVTK-01.05. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-A-Közgáz-2019.01.05. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-B-Közgáz-2019.01.05. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Közgáz-01.05. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Közgáz-01.05. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Közgáz-01.05. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Közgáz-01.05. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-A-Jászberény-2019.01.06. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-B-Jászberény-2019.01.06. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Jászb.-01.06. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Jászb.-01.06. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Jászb.-01.06. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Jászb.-01.06. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-A-Dág-2019.01.26. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-B-Dág-2019.01.26. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Dág-01.26. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Dág-01.26. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Dág-01.26. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Dág-01.26. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-A-Kaposvár-2019.01.26. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-B-Kaposvár-2019.01.26. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Kaposvár-01.26. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Kaposvár-01.26. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Kaposvár-01.26. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Kaposvár-01.26. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-A-Miskolc-2019.01.26. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-B-Miskolc-2019.01.26. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Miskolc-01.26. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Miskolc-01.26. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Miskolc-01.26. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Miskolc-01.26. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-A-Taksony-2019.01.27. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-B-Taksony-2019.01.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Taksony-01.27. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Taksony-01.27. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Taksony-01.27. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Taksony-01.27. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-A-Emericus-2019.02.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-B-Emericus-2019.02.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Emericus-02.02. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Emericus-02.02. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Emericus-02.02. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Emericus-02.02. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-A-DEAC-2019.02.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-B-DEAC-2019.02.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-DEAC-02.09. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-DEAC-02.09. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-DEAC-02.09. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-DEAC-02.09. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-HTE-2019.02.09. (10)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-A-Tatabánya-2019.02.10. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-B-Tatabánya-2019.02.10. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Tatabánya-02.10. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Tatabánya-02.10. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Tatabánya-02.10. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Tatabánya-02.10. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-A-Dunakeszi-2019.03.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-B-Dunakeszi-2019.03.09. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Dunakeszi-03.09. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Dunakeszi-03.09. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Dunakeszi-03.09. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Dunakeszi-03.09. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-A-Kertváros-2019.03.23. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-B-Kertváros-2019.03.23. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-A-Székesf.-2019.03.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-B-Székesf.-2019.03.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-A-Kalocsa-2019.03.31.
Őryné Merő Nóra U13 II/6-B-Kalocsa-2019.03.31.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság III.o.
Őryné Merő Nóra U13 III/1-A-Gyöngyös-2018.11.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B-Gyöngyös-2018.11.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-A-B.füred-2018.11.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B-B.füred-2018.11.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B.füred-11.24. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B.füred-11.24. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B.füred-11.24. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B.füred-11.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-A-MAFC-2018.12.08. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B-MAFC-2018.12.08. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-A-Veszprém-2018.12.08. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B-Veszprém-2018.12.08. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-A-Tata-2019.01.20. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-B-Tata-2019.01.20. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Tata-01.20. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Tata-01.20. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Tata-01.20. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Tata-01.20. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-A-Ajka-2019.01.26. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-B-Ajka-2019.01.26. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Ajka-01.26. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Ajka-01.26. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Ajka-01.26. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Ajka-01.26. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-A-Keszthely-2019.01.26. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-B-Keszthely-2019.01.26. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-A-Eger-2019.01.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-B-Eger-2019.01.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-A-Kalocsa-2019.02.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-B-Kalocsa-2019.02.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Kalocsa-02.09. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Kalocsa-02.09. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Kalocsa-02.09. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Kalocsa-02.09. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-A-Miskolc-2019.02.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-B-Miskolc-2019.02.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Miskolc-02.09. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Miskolc-02.09. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Miskolc-02.09. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Miskolc-02.09. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-A-Tata-2019.02.10. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-B-Tata-2019.02.10. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-A-MAFC-2019.02.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-B-MAFC-2019.02.16. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-MAFC-02.16. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-MAFC-02.16. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-MAFC-02.16. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-MAFC-02.16. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-A-Veszprém-2019.03.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-B-Veszprém-2019.03.09. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Veszprém-03.09. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Veszprém-03.09. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Veszprém-03.09. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Veszprém-03.09. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-A-Emericus-2019.03.10. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-B-Emericus-2019.03.10. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Emericus-03.10. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Emericus-03.10. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Emericus-03.10. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Emericus-03.10. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-A-Miskolc-2019.03.10. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-B-Miskolc-2019.03.10. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Miskolc-03.10. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Miskolc-03.10. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Miskolc-03.10. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Miskolc-03.10. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-A-PSE-2019.03.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-B-PSE-2019.03.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-C-PSE-2019.03.24. (3)
LEÁNY MINI KUPA
LEÁNY MINI KUPA
LEÁNY SZUPERMINI KUPA
LEÁNY SZUPERMINI KUPA
BUDAPEST
Férfi Budapest Bajnokság I. osztály
Férfi Budapest Bajnokság I. osztály (92)
Osztályozó az I. osztályba jutásért `A` csoport (2)
Osztályozó az I. osztályba kerülésért `B` csoport (2)
Férfi Budapest Bajnokság II. osztály
Férfi Budapest Bajnokság II. osztály (78)
Női Budapest Bajnokság I. osztály
Női Budapest Bajnokság I. osztály (94)
Osztályozó az I. osztályba kerülésért (2)
Női Budapest Bajnokság II. osztály
Női Bp. Bajnokság II.oszt. Alapszakasz `A` csop. (71)
Női Bp. Bajnokság II.oszt. Alapszakasz `B` csop. (76)